קו 300
חיפה←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 300 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 300 (חיפה←עפולה) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 300 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←עפולה (16 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
יגור/כפר חסידים
צומת התשבי
צומת הזורע
מסעף רמת מנשה
מסעף משמר העמק
מסעף מדרך עוז
מסעף היוגב
מסעף מגידו עתיקות
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 300
מתי מתחיל לפעול קו 300?
קו 300 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 300 מפסיק לעבוד?
קו 300 מפסיק לפעול ב-14:55 בשני
מתי מגיע קו 300?
כדי לראות מתי קו חיפה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 300 (חיפה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←עפולה (חיפה←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 300 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 300 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 300 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 300 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 300
קו 300 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 17:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 17:55 | 60 |
ב׳ | 06:00 - 14:55 | 50 - 65 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 17:55 | 60 |
ה׳ | 06:00 - 17:55 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל300 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 300 (חיפה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 300
תעריף הנסיעה ב300 (חיפה←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
300 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 300 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 300 (חיפה←עפולה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 300. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 300.
מעקב אחר קו האוטובוס 300 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 300 (חיפה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 300 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 300 ב-ישראל
300 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סח'נין עיריה-סח'נין-11/ לוח זמנים
- 85א - בית ספר נרקיסים/סיגליות-קרית טבעון<->'יערה א-קרית טבעון-12/ לוח זמנים
- 13 - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 506 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->התבור/סיני-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 17 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->טירת צבי-טירת צבי-10/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->מקלט-בית לחם הגלילית-11/ לוח זמנים
- 83א - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 163 - קבר רחל-ירושלים<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים