קו 302
דרך הציונות/יונה←בית העלמין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 302 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 302 (דרך הציונות/יונה←בית העלמין) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הציונות/יונה ומסתיים בבית העלמין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 302 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הציונות/יונה←בית העלמין (24 תחנות)
דרך הציונות/יונה
נחל רבה/חט''ב גוונים
חטיבת ביניים גוונים/מנחם בגין
בית ספר טל/דרך מנחם בגין
יהודה הלוי/הנביאים
יהודה הלוי/הרב כלף
יהודה הלוי/מלכי ישראל
יהודה הלוי/תיכון בגין
הרב שלום שבזי/הלח''י
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה
בית ספר רמב''ם/הרב שלום שבזי
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
הרב שלום שבזי / צה''ל
כיכר אלי כהן / הרב שלום שבזי
שלום מנצורה/רבי עקיבא
מנצורה/המרץ
יהושע בן נון/שלום מנצורה
מעיין/אפיק
יהושע בן נון/כנפי נשרים
יהושע בן נון/יחיא יצחק הלוי
יהושע בן נון/יחיא יצחק הלוי
נתן שאול/יהודה הלוי
בית העלמין
שאלות ותשובות לגבי קו 302
מתי מתחיל לפעול קו 302?
קו 302 מתחיל לפעול ב-11:25 בשישי
באיזו שעה קו 302 מפסיק לעבוד?
קו 302 מפסיק לפעול ב-13:20 בשישי
מתי מגיע קו 302?
כדי לראות מתי קו דרך הציונות/יונה←בית העלמין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הציונות/יונה←בית העלמין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 302 (דרך הציונות/יונה←בית העלמין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הציונות/יונה←בית העלמין (דרך הציונות/יונה←בית העלמין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 302 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 302 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 302 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 302 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 302
קו האוטובוס 302, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 12:00 - 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:00 - 15:00 | 15 - 30 |
ב׳ | 12:00 - 15:00 | 15 - 30 |
ג׳ | 12:00 - 15:00 | 15 - 30 |
ד׳ | 12:00 - 15:00 | 15 - 30 |
ה׳ | 12:00 - 15:00 | 15 - 30 |
ו׳ | 11:25 - 13:20 | 30 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל302 (מ דרך הציונות/יונה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 302 (דרך הציונות/יונה←בית העלמין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 302
תעריף הנסיעה ב302 (דרך הציונות/יונה←בית העלמין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
302 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 302 היא דרך הציונות/יונה והתחנה האחרונה היא בית העלמין.
קו 302 (דרך הציונות/יונה←בית העלמין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 302. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 302.
מעקב אחר קו האוטובוס 302 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 302 (דרך הציונות/יונה←בית העלמין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 302 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 302 ב-ישראל
302 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10/ לוח זמנים
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 221 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 5 - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 9א - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-21
- 11 - המרץ/היצירה-ראש העין<->חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין-10/ לוח זמנים