קו 37
כפר ברא←בית ברל
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 37 (כפר ברא←בית ברל) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס עומר בן אל ח'טאב ומסתיים במכללת בית ברל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר ברא←בית ברל (31 תחנות)
בי''ס עומר בן אל ח'טאב
צלאח א דין/אל זיתון
כפר ברא
מחלף חורשים
ירחיב/ יציאה
רחוב 160
ג'לגוליה כניסה
שטור קהילתי
ג'לגוליה יציאה
צומת ג'לג'וליה
קניון ג'י/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
מכבי אש/טשרניחובסקי
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/סמילנסקי
טשרניחובסקי/בן יהודה
טשרניחובסקי/כנפי נשרים
צומת גן חיים
צומת צופית
צומת בית ברל
צומת בית ברל
בית ברל/מדרשה לאומנות
אולם ספורט/בית ברל
מכללת בית ברל
שאלות ותשובות לגבי קו 37
מתי מתחיל לפעול קו 37?
קו 37 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 37 מפסיק לעבוד?
קו 37 מפסיק לפעול ב-12:45 בשישי
מתי מגיע קו 37?
כדי לראות מתי קו כפר ברא←בית ברל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר ברא←בית ברל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37 (כפר ברא←בית ברל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר ברא←בית ברל (כפר ברא←בית ברל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 37 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 37 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 37 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 37
קו האוטובוס 37, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:20 - 17:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:20 - 17:15 | 150 - 445 |
ב׳ | 07:20 - 17:15 | 150 - 445 |
ג׳ | 07:20 - 17:15 | 150 - 445 |
ד׳ | 07:20 - 17:15 | 150 - 445 |
ה׳ | 07:20 - 17:15 | 150 - 445 |
ו׳ | 07:20 - 12:45 | 135 - 190 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל37 (מ בי''ס עומר בן אל ח'טאב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37 (כפר ברא←בית ברל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37
תעריף הנסיעה ב37 (כפר ברא←בית ברל) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
37 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 37 היא בי''ס עומר בן אל ח'טאב והתחנה האחרונה היא מכללת בית ברל.
קו 37 (כפר ברא←בית ברל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37.
מעקב אחר קו האוטובוס 37 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37 (כפר ברא←בית ברל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37 ב-ישראל
37 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת ב''ש צפון-באר שבע<->מחנה משאבים-רמת הנגב-1#
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 96 - דוד שמעוני/לאה גולדברג-הרצליה<->בר כוכבא/הצנחנים-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 70 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->אנגל/אוסטרובסקי-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - דרך העצמאות/סעדיה חתוכה-יהוד מונוסון<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 1 - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 553 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים