קו 37 - בהזמנה מראש
צביה←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 37 - בהזמנה מראש (צביה←כרמיאל) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצביה ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: צביה←כרמיאל (26 תחנות)
צביה
צומת לוטם
'לוטם ב
'לוטם א
מריסאת 1
מריסאת 2
מריסאת 3
מריסאת 4
סלמה
אל מרג'
האו
אל מל
אל מלא
מרכז
סלאמה בית ספר
סלמה
סלמה שכונה מזרחית
מסעף ראס אל עין
צומת ראמה
צומת ראמה מערב
מסעף שזור
החרושת/מעלה כמון
החרושת/העסקים
החרושת/היוצרים
החרושת/העמק
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 37 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 37 - בהזמנה מראש?
קו 37 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 37 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 37 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 37 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו צביה←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו צביה←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש (צביה←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס צביה←כרמיאל (צביה←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 37 - בהזמנה מראש
קו 37 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 04:55 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 21:10 | 80 - 285 |
ב׳ | 04:55 - 21:10 | 80 - 285 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:55 - 21:10 | 80 - 285 |
ה׳ | 04:55 - 21:10 | 80 - 285 |
ו׳ | 09:20 - 14:45 | 325 |
ש׳ | 21:30 - 22:35 | 65 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל37 - בהזמנה מראש (מ צביה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37 - בהזמנה מראש (צביה←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב37 - בהזמנה מראש (צביה←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
37 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 37 - בהזמנה מראש היא צביה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 37 - בהזמנה מראש (צביה←כרמיאל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37 - בהזמנה מראש (צביה←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37 - בהזמנה מראש ב-ישראל
37 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 40 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->חזון-חזון-1#כרמיאל ↔ חזון/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 4 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->צומת עכו דרום-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 47 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים