קו 385
מודיעין עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 385 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 385 (מודיעין עילית←ירושלים) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בהרב אברהם רביץ.
לוח הזמנים לקו 385 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:35. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 385 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←ירושלים (21 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
שד' נווה יעקב/משה סנה
שד' נווה יעקב/הולצברג
שדרות נווה יעקב/משה דיין
שד' נווה יעקב/אחימאיר
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/הרב פרדס
שד' נווה יעקב/גמזון
הרב פרדס/מאיר בלבן
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אסטורה
אסטורה/כפר עברי
זווין/ניימן א'
ישיבת דעת יוסף/זויין
זווין/ניימן ב'
הרב ש''י זווין/הרב שלמה יוסף אליאך
זווין/וינוגרד
הרב אברהם רביץ/הרב וינוגרד
הרב אברהם רביץ/אהרון שעשוע עזרא
הרב אברהם רביץ
שאלות ותשובות לגבי קו 385
מתי מתחיל לפעול קו 385?
קו 385 מתחיל לפעול ב-16:35 בשישי
באיזו שעה קו 385 מפסיק לעבוד?
קו 385 מפסיק לפעול ב-16:35 בשישי
מתי מגיע קו 385?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 385 (מודיעין עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←ירושלים (מודיעין עילית←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 385 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 385 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 385 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 385 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 385
קו 385 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 16:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 16:35 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 23:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל385 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 385 (מודיעין עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 385
תעריף הנסיעה ב385 (מודיעין עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
385 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 385 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא הרב אברהם רביץ.
קו 385 (מודיעין עילית←ירושלים) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 385. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 385.
מעקב אחר קו האוטובוס 385 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 385 (מודיעין עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 385 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 385 ב-ישראל
385 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים