קו 38 - בהזמנה מראש
מכמנים←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 38 - בהזמנה מראש (מכמנים←כרמיאל) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכמנים כיכר ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 38 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מכמנים←כרמיאל (17 תחנות)
מכמנים כיכר
מכמנים מרכז
מכמנים יציאה
מרכז/מערבית
צומת כמון
ביה''ס יסודי/מערבית
כמאנה
כמאנה 1
כמון 1
כמון מרכז
כמון יציאה
צומת כמון
החרושת/מעלה כמון
החרושת/העסקים
החרושת/היוצרים
החרושת/העמק
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 38 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 38 - בהזמנה מראש?
קו 38 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 38 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 38 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-15:40 בשישי
מתי מגיע קו 38 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו מכמנים←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מכמנים←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש (מכמנים←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מכמנים←כרמיאל (מכמנים←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 38 - בהזמנה מראש
קו 38 - בהזמנה מראש אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 21:45 | 25 - 210 |
ב׳ | 04:55 - 21:45 | 25 - 210 |
ג׳ | 04:55 - 21:45 | 25 - 210 |
ד׳ | 04:55 - 21:45 | 25 - 210 |
ה׳ | 04:55 - 21:45 | 25 - 210 |
ו׳ | 07:40 - 15:40 | 20 - 280 |
ש׳ | 22:30 - 23:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל38 - בהזמנה מראש (מ מכמנים כיכר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 38 - בהזמנה מראש (מכמנים←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב38 - בהזמנה מראש (מכמנים←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
38 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 38 - בהזמנה מראש היא מכמנים כיכר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 38 - בהזמנה מראש (מכמנים←כרמיאל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 38 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 38 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 38 - בהזמנה מראש (מכמנים←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 38 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 38 - בהזמנה מראש ב-ישראל
38 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 305 - בית העם-אבו סנאן<->בר לב 2-תעשיון בר לב-1ב/ לוח זמנים
- 40 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->חזון-חזון-1#כרמיאל ↔ חזון/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 364 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 4 - בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->הבולבול/הגבעה-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 74 - כיכר גיתה-גיתה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 993 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים