קו 406
חולון←ירושלים
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 406 של אגד (Egged) - חולון←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 406 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 406 (חולון←ירושלים) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון חולון/תחנת מוצא ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 406 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←ירושלים (26 תחנות)
חניון חולון/תחנת מוצא
חניון אגד/חורשת היובל
תחנת דלק היובל/משה דיין
בית העלמין/הקוממיות
הקוממיות/אנה פרנק
הקוממיות/הרב ניסנבאום
הקוממיות/הנביאים
יצחק שדה/הנביאים
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
אנילביץ'/דניאל
מבצע סיני/כצנלסון
יוספטל/אלי כהן
אילת/חצרים
ההסתדרות/אחד במאי
ההסתדרות/שנקר
ההסתדרות/חנקין
ההסתדרות/גאולים
אלופי צה''ל/משה שרת
שדרות ירושלים/מפרץ שלמה
מחלף שורש
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 406
מתי מתחיל לפעול קו 406?
קו 406 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 406 מפסיק לעבוד?
קו 406 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 406?
כדי לראות מתי קו חולון←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 406 (חולון←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←ירושלים (חולון←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 406 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 406 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 406
קו 406 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:50 - 13:45 | 25 - 70 |
ש׳ | 18:40 - 23:30 | 25 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל406 (מ חניון חולון/תחנת מוצא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 406 (חולון←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 406
תעריף הנסיעה ב406 (חולון←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
406 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 406 היא חניון חולון/תחנת מוצא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 406 (חולון←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 406. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 406.
מעקב אחר קו האוטובוס 406 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 406 (חולון←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 406 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 406 ב-ישראל
406 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#
- 26 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-11
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#
- 96 - הגיבורים/שמידט-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#
- 96 - המ''ג/ירמיהו-ירושלים<->שבטי ישראל/הנביאים-ירושלים-2ד
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז
- 107 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->משטרה/שמואל מאיר-ירושלים-2#