קו 42
כפר הס←נתניה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 42 של קווים (Kavim) - כפר הס←נתניה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 42 (כפר הס←נתניה) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר הס ד' ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר הס←נתניה (56 תחנות)
כפר הס ד'
מזכירות
צומת משמרת
דרך מייסדים/האתרוג
הדקל/הכלנית
הדקל/מצדה
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הארז/השיקמים
הארז/הציפורים
הורדים/יונק הדבש
היובל/התפוז
מ''ג/ההסתדרות
שבזי/שד. יצחק בן צבי
גורדון/רוזנבך
יוספטל/מיימון
גורדון/יאנוש קורצ'אק
שד. יצחק בן צבי/הנרייטה סולד
בן צבי\אחד העם
שדרות הדקלים/הורדים
562/שדרות הדקלים
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
האילנות/הדולב
האילנות/הדולב
האילנות/הזית
דרך לב השרון/הזית
ההדרים/החרוב
ההדרים צורן/ההדס צורן
ההדרים צורן/הגפן צורן
ההדרים צורן/האילן צורן
ההדרים צורן/השיקמה צורן
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
צומת גאולים
פלורנטין/השיבולים
פלורנטין/החלוצים
החלוצים/הפרדסים
הערבה
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
המייסדים/שדרות בן גוריון
שלום שבזי/יונה פישר
סמטת השחף/סמטת הדרור
הרמב''ם/ניסים
הרמב''ם/יונה פישר
הברוש/הורד
מרכז מסחרי
צומת פרדסיה
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
ת. רכבת נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו כפר הס←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר הס←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (כפר הס←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר הס←נתניה (כפר הס←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42
קו האוטובוס 42, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ב׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ג׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ד׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ה׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ו׳ | 09:50 - 14:20 | 90 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ כפר הס ד'), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (כפר הס←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (כפר הס←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
42 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 42 היא כפר הס ד' והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 42 (כפר הס←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (כפר הס←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל
42 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11
- 194 - הזית ב-מטע<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10
- 51 - הגיבורים/העלייה הראשונה-חדרה<->'מעפיל א-המעפיל-10
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10