קו 423
בני ברק←ירושלים
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 423 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בני ברק←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 423 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 423 (בני ברק←ירושלים) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור התעשייה ומסתיים ברקאנטי/המשורר אצ''ג.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 423 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←ירושלים (35 תחנות)
אזור התעשייה
קניון איילון/דרך אבא הלל
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
דרך ז'בוטינסקי/הרב ש''ך
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ/נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
מחלף בית חורון
אגן האיילות
מחנה עופר
צומת גבעת זאב
גבעת זאב
צומת הר שמואל
שדרות גולדה מאיר/המשורר אצ''ג
יצחק מירסקי/שדרות גולדה מאיר
יצחק מירסקי/אלימלך מליז'נסק
יצחק מירסקי/בנימין מינץ
מירסקי/מינץ
רמות/מסוף
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/סילבר
שיבת ציון/גולדה
צונדק/אסירי ציון
רקאנטי/זרחי
רקאנטי/בן זאב
רקאנטי/אידלזון
רקאנטי/המשורר אצ''ג
שאלות ותשובות לגבי קו 423
מתי מתחיל לפעול קו 423?
קו 423 מתחיל לפעול ב-11:30 בשישי
באיזו שעה קו 423 מפסיק לעבוד?
קו 423 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 423?
כדי לראות מתי קו בני ברק←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 423 (בני ברק←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←ירושלים (בני ברק←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 423 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 423 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 423
קו 423 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 19:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 17:30 - 22:30 | 75 - 120 |
ב׳ | 19:30 - 22:30 | 75 - 105 |
ג׳ | 19:30 - 22:30 | 75 - 105 |
ד׳ | 19:30 - 22:30 | 75 - 105 |
ה׳ | 19:30 - 22:30 | 75 - 105 |
ו׳ | 11:30 - 13:40 | 15 - 95 |
ש׳ | 19:10 - 21:00 | 110 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל423 (מ אזור התעשייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 423 (בני ברק←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 423
תעריף הנסיעה ב423 (בני ברק←ירושלים) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
423 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 423 היא אזור התעשייה והתחנה האחרונה היא רקאנטי/המשורר אצ''ג.
קו 423 (בני ברק←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 423. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 423.
מעקב אחר קו האוטובוס 423 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 423 (בני ברק←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 423 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 423 ב-ישראל
423 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 314 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->צה''ל/נחל דן-קרית אונו-1#
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10
- 35א - הבושם/האומן-אשדוד<->תרשיש/ספיר-אשדוד-11
- 89א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-11
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20
- 74 - שדרות ירושלים/שדרות בני ברית-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21
- 478 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10
- 283 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20
- 5 - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא-בני ברק-16
- 471 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין-20
- 4א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11
- 427 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 255 - בית עלמין-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#