קו 44
נתניה←עזריאל
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) - נתניה←עזריאל
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 44 (נתניה←עזריאל) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים במזכירות/עזריאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←עזריאל (51 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
מחלף נתניה
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
צומת אביר
צומת אודים/כביש 553
רכבת בית יהושע
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת בית יהושע
תל יצחק
כביש 553/דרך רבין
מחלף דרור
מחלף דרור למזרח
קניון דרורים
צומת בני דרור למזרח
השקד/כביש 553
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הדקל/השקד
הדקל/הנרקיס
הדקל/הרקפת
הדקל/הכלנית
דרך הלורד\אבני
הדקל/מצדה
בית עלמין
צומת עין ורד
קופ''ח כללית
עגור/שחף
זמיר/עגור
ברבור/עגור
הראשונים/הברכות
הדרים/הראשונים
צומת עין ורד
מחסום
צרכניה
צרכניה
כיכר הרב מחלוף יונה
מחסום
מקלט
מכולת
בית ספר
עזריאל/כניסה
הרימון/התפוח
הרימון/התאנה
בית כנסת/הרימון
מזכירות/עזריאל
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו נתניה←עזריאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←עזריאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (נתניה←עזריאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←עזריאל (נתניה←עזריאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו האוטובוס 44, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ב׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ג׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ד׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ה׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ו׳ | 10:00 - 13:00 | 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (נתניה←עזריאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (נתניה←עזריאל) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
44 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 44 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא מזכירות/עזריאל.
קו 44 (נתניה←עזריאל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (נתניה←עזריאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#
- 219 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10