קו 47
הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 47 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 47 (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהפרדס/וולפברג ומסתיים בבית חולים הלל יפה.
לוח הזמנים לקו 47 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:00. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 47 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה (30 תחנות)
הפרדס/וולפברג
השיקמה/התאנים
בית ספר צליל/השיקמה
השיקמה/נחל פולג
השיקמה/התות
השיקמה/גן ציבורי
עובדיה בן שלום/קיבוץ גלויות
יציאת אירופה/גדות
השיזף/יציאת אירופה
השיזף/יציאת אירופה
יציאת אירופה/קיבוץ גלויות
העצמאות/שד. האביב
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/התמרים
חטיבת גולני/ניצנים
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל א
חטיבת גולני/חברת עזרא
הרברט סמואל/תרנ''א
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
מרכז רפואי דגני/הרב עובדיה יוסף
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
שאלות ותשובות לגבי קו 47
מתי מתחיל לפעול קו 47?
קו 47 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 47 מפסיק לעבוד?
קו 47 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 47?
כדי לראות מתי קו הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 47 (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 47 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 47 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 47 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 47 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 47
קו 47 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל47 (מ הפרדס/וולפברג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 47 (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 47
תעריף הנסיעה ב47 (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
47 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 47 היא הפרדס/וולפברג והתחנה האחרונה היא בית חולים הלל יפה.
קו 47 (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 47. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 47.
מעקב אחר קו האוטובוס 47 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 47 (הפרדס/וולפברג←בית חולים הלל יפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 47 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 47 ב-ישראל
47 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 813 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים