קו 48
אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 48 של קווים (Kavim) - אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 48 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל עריאן/מסגד ומסתיים בת. רכבת בנימינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 48 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה (29 תחנות)
אל עריאן/מסגד
עין אלסהלה/ביה''ס
אלסהלה/כביש ראשי
עין אלסהלה/קופ''ח
עין אלסהלה
ערערה מזרח
ערערה/כביש ראשי 6
ערערה מרכז
אל ח'רבה/כביש 6542
בית ספר אלמנאר
שוק
מרכז רפואי
צומת ערערה
קופת חולים
עארה 2
דואר
עארה 1
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
ח'אלת זבדה
חאלד בן אל ואליד/מרכז מסחרי
עומר בן אלח'טאב ב/חמזה
מרכז פיס/סאלח א דין אל איובי
בסיס גולני
צומת רגבים
התירוש גבעת עדה/סמדר גבעת עדה
צומת עדה
ת. רכבת בנימינה
שאלות ותשובות לגבי קו 48
מתי מתחיל לפעול קו 48?
קו 48 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 48 מפסיק לעבוד?
קו 48 מפסיק לפעול ב-08:40 בשישי
מתי מגיע קו 48?
כדי לראות מתי קו אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 48 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 48 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 48
קו האוטובוס 48, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:10 - 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ב׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ג׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ד׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ה׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ו׳ | 06:00 - 08:40 | 40 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל48 (מ אל עריאן/מסגד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 48
תעריף הנסיעה ב48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
48 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 48 היא אל עריאן/מסגד והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בנימינה.
קו 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 48. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 48.
מעקב אחר קו האוטובוס 48 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 48 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 48 ב-ישראל
48 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איזור תעשיה-טירה-12
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10
- 15 - קניון צ. רמלה לוד/דוכיפת-רמלה<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל