קו 53א
הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב פרדס/מאיר בלבן ומסתיים במסוף הר הצופים/מרטין בובר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (53 תחנות)
הרב פרדס/מאיר בלבן
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אסטורה
הרב פרדס/צ'רלס לוץ
הרב פרדס/ליבנה
הרב פרדס/שדרות נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/הרב פרדס
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/אחימאיר
שדרות נווה יעקב/משה דיין
שדרות משה דיין/שדרות נווה יעקב
שדרות משה דיין/מזל טלה
שדרות משה דיין/מזל שור
משה דיין א
תחנת רקל''ה חיל האוויר/משה דיין
חיל האויר/גדוד חרמש
פארק ארכיאולוגי/חיל האויר
חיל האויר/לסקוב
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/סיירת דוכיפת
שדרות סיירת דוכיפת/חיל האוויר
הסיירת הירושלמית
השישה עשר
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
רחמילביץ'/משה דיין
פארק ארץ ישראל/משה רחמילביץ
רחמילביץ/דב סדן
רחמילביץ/טיילת ב
רחמילביץ/טיילת א
רחמילביץ'/שמואל יפה
רחמילביץ'/גבירצמן
רחמילביץ'/רפול הררי
רחמילביץ'/טוניק
רחמילביץ'/לבני
מאיר גרשון/רחמילביץ'
מאיר גרשון/יוסף נדבה
מאיר גרשון/מאיר יושע
מאיר גרשון/דב סדן
מאיר גרשון/חיים תורן
מאיר גרשון/אלי תבין
יקותיאל אדם/דוד ניב
יקותיאל אדם/תמיר
המטה הארצי/קלרמון גנו
שד' צ'רצ'יל/קציר
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
מחנה עופרית/מרטין בובר
אקדמיה בצלאל/מרטין בובר
מסוף הר הצופים/מרטין בובר
שאלות ותשובות לגבי קו 53א
מתי מתחיל לפעול קו 53א?
קו 53א מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 53א מפסיק לעבוד?
קו 53א מפסיק לפעול ב-07:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 53א?
כדי לראות מתי קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 53א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 53א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 53א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53א
קו האוטובוס 53א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:50 - 07:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ב׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ג׳ | 07:50 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ה׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ו׳ | 07:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל53א (מ הרב פרדס/מאיר בלבן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53א
תעריף הנסיעה ב53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
53א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 53א היא הרב פרדס/מאיר בלבן והתחנה האחרונה היא מסוף הר הצופים/מרטין בובר.
קו 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53א.
מעקב אחר קו האוטובוס 53א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים