קו 53
פוריידיס←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 53 (פוריידיס←חדרה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף פוריידיס ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פוריידיס←חדרה (41 תחנות)
מסוף פוריידיס
פוריידיס 13
בי''ס מקיף חדש/גבעת פוריידיס
פוריידיס 6
פוריידיס 8
פוריידיס 9
פוריידיס
פוריידיס 11
פוריידיס 12
פוריידיס 14
פוריידיס 16
צומת פוריידיס צפוני
פוריידיס/כביש 4 לדרום
צומת פוריידיס
אזור תעשיה מעיין צבי
צומת זכרון יעקב/כביש 4
קניון מול זכרון/כביש 4
צומת מעגן מיכאל
צומת בית חנניה
בית חנניה
צומת בנימינה
צומת אור עקיבא לדרום
צומת פל ים
צומת נחל חדרה
צומת חפציבה/כביש 4 לדרום
אזור תעשיה צפוני
מרכז מסחרי/השלום
בית חולים הלל יפה
השלום/בר אילן
מרכז מסחרי/השלום
צומת חרושת
צומת נווה חיים
אזור תעשיה דרומי
מרכז מסחרי/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרב עוזיאל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
אחד העם/סמסונוב
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 53
מתי מתחיל לפעול קו 53?
קו 53 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 53 מפסיק לעבוד?
קו 53 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 53?
כדי לראות מתי קו פוריידיס←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פוריידיס←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53 (פוריידיס←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פוריידיס←חדרה (פוריידיס←חדרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 53 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53
קו 53 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:45 | 60 - 105 |
ב׳ | 05:30 - 22:45 | 60 - 105 |
ג׳ | 05:30 - 22:45 | 60 - 105 |
ד׳ | 05:30 - 22:45 | 60 - 105 |
ה׳ | 05:30 - 22:45 | 60 - 105 |
ו׳ | 06:00 - 14:00 | 90 - 120 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 135 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל53 (מ מסוף פוריידיס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53 (פוריידיס←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53
תעריף הנסיעה ב53 (פוריידיס←חדרה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
53 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 53 היא מסוף פוריידיס והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 53 (פוריידיס←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53.
מעקב אחר קו האוטובוס 53 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53 (פוריידיס←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53 ב-ישראל
53 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים