קו 55
דאלית אל-כרמל←חיפה
סופרבוס (Superbus)
מפת המסלול של קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) - דאלית אל-כרמל←חיפה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון אורט ומסתיים בת. מרכזית המפרץ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דאלית אל-כרמל←חיפה (53 תחנות)
תיכון אורט
צומת אלמחרקה
מסעף עוקף דליה
מרכז מסחרי
מגרש כדורגל
בית ספר חטיבת ביניים
בית עלמין
מרכז הדרכה
מועצה מקומית
מרכז העיר 1
בנק הפועלים
שכונת ואדי אל פאש
בנק לאומי
מרכז מסחרי
מרכז גביה
תיכון אורט רונסון
כביש ראשי 1
ביטוח לאומי
כביש ראשי 2
כביש ראשי 3
כביש ראשי 4
מתנ''ס
אלאונטוש
מועצה מקומית
כיכר המזרקה
בית עלמין צבאי
מרכז מסחרי
שכונת הבדואים
מצפור איזן
צומת דמון
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אוניברסיטת חיפה/בניין אשכול א
אבא חושי/שער חיפה
אבא חושי/שינדלר
בירם/אבא חושי
בית ספר אליאנס/דרך בירם
דרך בירם/יגאל אלון
דרך בירם/דובנוב
אינטרנציונל/יערי
אינטרנציונל/דורות
אינטרנציונל/הל''ה
דרך חנקין/אינטרנציונל
חנקין/קומוי
שלום עליכם/פינסקר
פינסקר/דורי
מרכז ספורט/דורי
החשמל/גדוד 21
החשמל/גשר פז
בר יהודה/גשר גדוד 21
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו דאלית אל-כרמל←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דאלית אל-כרמל←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דאלית אל-כרמל←חיפה (דאלית אל-כרמל←חיפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:15 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ב׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ג׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ד׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 05:15 - 15:50 | 20 - 35 |
ש׳ | 18:50 - 21:20 | 150 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ תיכון אורט), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
55 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 55 היא תיכון אורט והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ.
קו 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10
- 540 - חיל האויר/הסיירת הירושלמית-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10
- 9 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20
- 7 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10
- 773 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בי''ס נופית/הגליל-נופית-10
- 773 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 2 - פארק הכרמל-דאלית אל כרמל<->ח'לת עלי-דאלית אל כרמל-10
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 117 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10
- 37 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->צומת אלומות-אלומות-10