קו 55
תל אביב-יפו←קריית אונו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 55 (תל אביב-יפו←קריית אונו) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף רדינג/רציפים ומסתיים במסוף קרית אונו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←קריית אונו (53 תחנות)
מסוף רדינג/רציפים
הירקון/שער ציון
הירקון/שד' נורדאו
ז'בוטינסקי/בן יהודה
ז'בוטינסקי/דיזנגוף
ז'בוטינסקי/ארבע ארצות
ז'בוטינסקי/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
עיריית תל אביב - יפו/אבן גבירול
רבנות תל אביב/שד' דוד המלך
ביה"ח איכילוב/שד` דוד המלך
ביה''ח איכילוב/ויצמן
ארלוזורוב/ויצמן
ארלוזורוב/דרך נמיר
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
גשר דוד שיפמן /דרך מנחם בגין
ערבי נחל/בורוכוב
כצנלסון/עליית הנוער
כצנלסון/קק``ל
כצנלסון/ויצמן
ויצמן/ז'בוטינסקי
ויצמן/רמב''ם
ויצמן/ריינס
המאבק/מנורה
ההסתדרות/כ''ג
גן רבקה/משמר הירדן
היכל ווהלין/כורזין
אלוף שדה/כורזין
אלוף שדה (דרך יצחק רבין)
אלוף שדה/הירדן
מסוף אלוף שדה
דרך שיבא/שדרות הארזים
עמק האלה/דרך שיבא
גילדסגיים/שד' אהרון קציר
בן גוריון / שלמה המלך
בן גוריון / הפרדס
הנשיא / העמל
הנשיא/אוסישקין
הנשיא / ארלוזורוב
דוד רמז/מיכאל וולך
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
יהודה הלוי/ישעיהו
הרי יהודה / עין חנוך
הרי יהודה / הרמה
הרמה / התבור
מרכז מסחרי גבעת סביון
יחזקאל / ירמיהו
קניון קרית אונו/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/התמר
דרך לוי אשכול/צה''ל
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך חטיבת אלכסנדרוני/מבואות
מסוף קרית אונו
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←קריית אונו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←קריית אונו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (תל אביב-יפו←קריית אונו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←קריית אונו (תל אביב-יפו←קריית אונו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ג׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 15 |
ו׳ | 00:00 - 15:10 | 15 - 20 |
ש׳ | 17:30 - 23:00 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ מסוף רדינג/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (תל אביב-יפו←קריית אונו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (תל אביב-יפו←קריית אונו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
55 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 55 היא מסוף רדינג/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף קרית אונו.
קו 55 (תל אביב-יפו←קריית אונו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (תל אביב-יפו←קריית אונו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים