קו 555
ערד←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 555 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 555 (ערד←ירושלים) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל במלון יפה נוף ומסתיים במסוף הר נוף/כנפי נשרים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 555 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ערד←ירושלים (28 תחנות)
מלון יפה נוף
מואב/לשם
מואב/נוף
מואב/הגלעד
יהודה/הספורט
יהודה/המכבים
ירושלים/אלעזר בן יאיר
ירושלים/שמעון
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
הקנאים/חרוב
תלמוד תורה/עוזיהו
יהודה/חן
צומת ערד
אזור תעשיה ערד
מסעף יסודות
רמת תמיר/שפע חיים
שפע חיים/דורש טוב
אוהל יהושע/זית רענן
שמגר/אוהל יהושע
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/הצבי
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
מרכז שטנר/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
שאלות ותשובות לגבי קו 555
מתי מתחיל לפעול קו 555?
קו 555 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 555 מפסיק לעבוד?
קו 555 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 555?
כדי לראות מתי קו ערד←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ערד←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 555 (ערד←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ערד←ירושלים (ערד←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 555 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 555 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 555 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 555 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 555
קו 555 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:45 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:00 | 15 - 270 |
ב׳ | 07:45 - 23:00 | 60 - 270 |
ג׳ | 07:45 - 23:00 | 60 - 270 |
ד׳ | 07:45 - 23:00 | 60 - 270 |
ה׳ | 07:45 - 23:00 | 60 - 270 |
ו׳ | 10:00 - 14:15 | 5 - 30 |
ש׳ | 21:40 - 23:45 | 5 - 65 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל555 (מ מלון יפה נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 555 (ערד←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 555
תעריף הנסיעה ב555 (ערד←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
555 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 555 היא מלון יפה נוף והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/כנפי נשרים.
קו 555 (ערד←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 555. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 555.
מעקב אחר קו האוטובוס 555 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 555 (ערד←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 555 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 555 ב-ישראל
555 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 302 - שדרות עמק חפר/שדרות יצחק רבין-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 17 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים