קו 57
שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 57 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 57 (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט) יש 69 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשד' בית שמאי/אור אלחנן ומסתיים בחפץ חיים/נתיבות המשפט.
לוח הזמנים לקו 57 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:30. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 57 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט (69 תחנות)
שד' בית שמאי/אור אלחנן
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
חזון אי''ש/אבי עזרי
חזון אי''ש/מנחת יהודה
אבי עזרי/מסוף
אבי עזרי א
אבי עזרי ב
חזון אי''ש/אבי עזרי
עיון התלמוד/הרב מפונביז
כולל פוניביץ/שדרות רב מפוניביז
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א
הריטב''א/נתיבות שלום
הריטב''א א
הריטב''א ב
רש''י/ראב''ד
כיכר נאות הפסגה/רש''י
חניון תח''צ/שדרות בית הלל
שדרות בית הלל/שדרות אביי ורבא
בי''ס ויז'ניץ/שדרות אביי ורבא
רשב''י א
רשב''י ב
רשב''י ג
רשב''י ד
קופת חולים/רבי עקיבא
תיבות דואר/רבי עקיבא
ישיבת מיר/רבי עקיבא
רבי עקיבא/יהודה הנשיא
בי''ס מאה שערים
ישיבת מיר/רבי עקיבא
רבי עקיבא ב
רבי עקיבא ג
רבי עקיבא ד
שד. יחזקאל/רב ושמואל
מכבי אש/שדרות יחזקאל
שדרות יחזקאל/דרך קרית ספר
מסילת ישרים/דרך קרית ספר
ישיבת אהבת תורה/מסילת ישרים
השל''ה/מסילת ישרים
כיכר משך חכמה
אבני נזר/אור החיים
אבני נזר ז
אבני נזר י
אבני נזר ח
אבני נזר/חפץ חיים
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
נתיבות המשפט ב
נתיבות המשפט/מרומי שדה
מרומי שדה/נתיבות המשפט
מרומי שדה 16
כנסת יצחק/מרומי שדה
מרומי שדה 40
מרומי שדה/מסילת יוסף
מסילת יוסף ד
גן ילדים/נתיבות המשפט
קצות החושן
גן העיר/קצות החושן
קצות החושן/שאגת אריה
שאגת אריה 15
שאגת אריה 3
חפץ חיים ז
חפץ חיים/מסילת יוסף
חפץ חיים/נתיבות המשפט
שאלות ותשובות לגבי קו 57
מתי מתחיל לפעול קו 57?
קו 57 מתחיל לפעול ב-15:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 57 מפסיק לעבוד?
קו 57 מפסיק לפעול ב-15:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 57?
כדי לראות מתי קו שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 57 (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 57 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 57 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 57 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 57 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 57
קו האוטובוס 57, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 15:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 15:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 15:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 15:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל57 (מ שד' בית שמאי/אור אלחנן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 57 (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 57
תעריף הנסיעה ב57 (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
57 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 57 היא שד' בית שמאי/אור אלחנן והתחנה האחרונה היא חפץ חיים/נתיבות המשפט.
קו 57 (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 57. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 57.
מעקב אחר קו האוטובוס 57 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 57 (שד' בית שמאי/אור אלחנן←חפץ חיים/נתיבות המשפט) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 57 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 57 ב-ישראל
57 - כיוונים חלופיים
- 57 - מכבי אש/שדרות יחזקאל←רבי עקיבא/יהודה הנשיא / לוח זמנים
- 57 - מרכז מסחרי/רשב''י←שד' בית שמאי/אור אלחנן / לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא←יהודה הנשיא / רשב''י / לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא←שדרות יחזקאל/דרך קרית ספר / לוח זמנים
- 57 - רשב''י א←רבי עקיבא/יהודה הנשיא / לוח זמנים
- 57 - שד' בית שמאי/אור אלחנן←רשב''י ג / לוח זמנים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחם ↔ נחושה/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 51 - הגיבורים/העלייה הראשונה-חדרה<->'מעפיל א-המעפיל-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים