קו 605
תל אביב-יפו←נתניה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 605 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 605 (תל אביב-יפו←נתניה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים בת. מרכזית נתניה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 605 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←נתניה (30 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
המסגר/יד חרוצים
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
דרך נמיר/שד' קק''ל
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
מחלף גלילות מערב
צומת הרצליה
צומת אודים
פנחס לבון/גולדה מאיר
שדרות פנחס לבון/פנחס רוטנברג
פנחס לבון/ישראל בר יהודה
לבון/שלום עליכם
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
משטרה/בן צבי
שד. בן צבי/שמחה ארליך
בן צבי/נחום
בן צבי/כפר אוריה
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
שד. בן צבי/היהלומן אברהם
שד. בנימין/הרב טביב
שד. בן אב''י/שד. בנימין
שד. בנימין/תחכמוני
שד. בנימין/שד. ירושלים
ת. מרכזית נתניה
שאלות ותשובות לגבי קו 605
מתי מתחיל לפעול קו 605?
קו 605 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 605 מפסיק לעבוד?
קו 605 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 605?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 605 (תל אביב-יפו←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←נתניה (תל אביב-יפו←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 605 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 605 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 605
קו 605 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:30 - 16:00 | 12 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל605 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 605 (תל אביב-יפו←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 605
תעריף הנסיעה ב605 (תל אביב-יפו←נתניה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
605 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 605 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה.
קו 605 (תל אביב-יפו←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 605. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 605.
מעקב אחר קו האוטובוס 605 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 605 (תל אביב-יפו←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 605 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 605 ב-ישראל
605 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 4 - המוביל/טארק עבד אל חי-טירה<->טארק עבד אל חי/אבו בכר-טירה-2#/ לוח זמנים
- 179 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 137 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 87 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->העצמאות/בן גוריון-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 553 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 57 - דפנה/התדהר-רעננה<->רכבת רעננה דרום/הורדה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 371 - צומת פלוגות למזרח-קרית גת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-11
- 115 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 80 - עמק החולה/עמק איילון-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 75 - פעמי אביב/ברכת עם-גבעת ח''ן<->בית ספר ישורון/קלאוזנר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 63 - בית ספר דקל/שברץ-רעננה<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-1#