קו 611
תל אביב-יפו←נתניה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 611 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 611 (תל אביב-יפו←נתניה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים בת. מרכזית נתניה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 611 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←נתניה (26 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
המסגר/יד חרוצים
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
דרך נמיר/שד' קק''ל
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
מחלף גלילות מערב
צומת הרצליה
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
משטרה/בן צבי
שד. בן צבי/שמחה ארליך
בן צבי/נחום
בן צבי/כפר אוריה
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
שד. בן צבי/היהלומן אברהם
עובדיה בן שלום/האר''י
עובדיה בן שלום/רמב''ם
פתח תקווה/אצ''ל
פתח תקווה/טיומקין
פתח תקווה/החלוצים
ת. מרכזית נתניה
שאלות ותשובות לגבי קו 611
מתי מתחיל לפעול קו 611?
קו 611 מתחיל לפעול ב-08:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 611 מפסיק לעבוד?
קו 611 מפסיק לפעול ב-21:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 611?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 611 (תל אביב-יפו←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←נתניה (תל אביב-יפו←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 611 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 611 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 611
קו האוטובוס 611, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:05 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:05 - 21:10 | 60 |
ב׳ | 08:05 - 21:10 | 60 |
ג׳ | 08:05 - 21:10 | 60 |
ד׳ | 08:05 - 21:10 | 60 |
ה׳ | 08:05 - 21:10 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל611 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 611 (תל אביב-יפו←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 611
תעריף הנסיעה ב611 (תל אביב-יפו←נתניה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
611 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 611 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה.
קו 611 (תל אביב-יפו←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 611. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 611.
מעקב אחר קו האוטובוס 611 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 611 (תל אביב-יפו←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 611 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 611 ב-ישראל
611 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 570 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קניון איילון-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 10 - ביה''ח תל השומר/שיקום-רמת גן<->בית החולים תל השומר/שיקום-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 370 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 380 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 570 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הגולן/החרמון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 77 - משה שרת/משאבים-הוד השרון<->החומש/חנקין-הוד השרון-13/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 113 - מרכז תרבות אלקאסמי-באקה אל ע'רביה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 145 - מכללת בית ברל-בית ברל<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ כסיפה/ לוח זמנים
- 8 - סינמה סיטי-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-2#/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 180 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים