קו 63
חספין←טבריה
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 63 (חספין←טבריה) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחספין מרכז ומסתיים בישיבה/דרך הגבורה.
לוח הזמנים לקו 63 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:45. שעות הפעילות השבוע: שלישי, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חספין←טבריה (43 תחנות)
חספין מרכז
'חספין א
מסעף חספין
מסעף נוב
מסעף אבני איתן
אבני איתן
מסעף אבני איתן
מסעף אלי עד
מנחת פיק
צומת אפיק
מסעף אפיק צפון
מסעף נאות גולן
בני יהודה/מתנ''ס
בני יהודה מרכז
קניון נוף גולן
מסעף תעשיות גולן
צומת כורסי
קיבוץ עין גב
כפר נופש עין גב
קיבוץ האון
כפר נופש האון
מסעף תל קציר
צומת מעגן
מסעף מעגן
מכללת צמח
חוף צמח
מועצה אזורית עמק הירדן
צומת דגניה ב
דגניה א/מוזיאון בית גורדון
בית ספר אזורי בית ירח
מושבת כנרת
חוף צינברי
חוף שיקמים
קבר רבי מאיר
חמי טבריה
חוף גנים
חוף גיא
הבנים/הקישון
אלחדיף/הופיין
אלחדיף/טבור הארץ
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
מעלה קק''ל/אלה
ישיבה/דרך הגבורה
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-06:45 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-06:45 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו חספין←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חספין←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (חספין←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חספין←טבריה (חספין←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 63 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו האוטובוס 63, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:45 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ חספין מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (חספין←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (חספין←טבריה) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
63 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 63 היא חספין מרכז והתחנה האחרונה היא ישיבה/דרך הגבורה.
קו 63 (חספין←טבריה) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (חספין←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 12 - קניון לב קצרין-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 69 - עין קיניא/כניסה צפונית-עין קנייא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 62 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 10 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מבוא חמה-מבוא חמה-10/ לוח זמנים
- 59 - מכללת אוהלו-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-12/ לוח זמנים
- 18 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->נוב-נוב-20/ לוח זמנים
- 63 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->יונתן-יונתן-20/ לוח זמנים
- 14 - קניון לב קצרין-קצרין<->אל רום-אל רום-10/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->גשר הידידות/יציאה-עין קנייא-11/ לוח זמנים
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 11 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אזור תעשייה/כינור דוד-חד נס-10
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-23/ לוח זמנים
- 95 - אל רום-אל רום<->המסגר/הזגג-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 89 - נוב-נוב<->שיאון/טיילת נווה-קצרין-20/ לוח זמנים