קו 63
קריית גת←לוזית
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 63 (קריית גת←לוזית) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנת רכבת קריית גת/כניסה ומסתיים בלוזית מרכז ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית גת←לוזית (17 תחנות)
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
משטרה/שדרות לכיש
בנק הפועלים/שדרות לכיש
שד' לכיש/בריכה עירונית
ת. מרכזית קרית גת/רציפים
שדרות לכיש/שדרות גת
שד. לכיש/שדרת אפרים
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צומת פלוגות לצפון
צומת קוממיות
גת/מרכז
מסעף גת
גלאון/מרכז
מסעף גלאון
בית ניר
לוזית מרכז א
לוזית מרכז ב
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו קריית גת←לוזית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית גת←לוזית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (קריית גת←לוזית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית גת←לוזית (קריית גת←לוזית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 63 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו 63 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:20 - 20:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:20 - 20:25 | 120 - 305 |
ב׳ | 07:20 - 20:25 | 120 - 305 |
ג׳ | 07:20 - 20:25 | 120 - 305 |
ד׳ | 07:20 - 20:25 | 120 - 305 |
ה׳ | 07:20 - 20:25 | 120 - 305 |
ו׳ | 08:00 - 12:00 | 240 |
ש׳ | 22:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ תחנת רכבת קריית גת/כניסה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (קריית גת←לוזית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (קריית גת←לוזית) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
63 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 63 היא תחנת רכבת קריית גת/כניסה והתחנה האחרונה היא לוזית מרכז ב.
קו 63 (קריית גת←לוזית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (קריית גת←לוזית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
63 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 12 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 73 - משואות יצחק/מרכז-משואות יצחק<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף כרמי גת/איסוף-קרית גת<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 333 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 10 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 8 - אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->צאלים מרכז-צאלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->יפה נוף/השונית-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 64 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->בני דקלים/מרכז-בני דקלים-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->דרך הטייסים/דרך הבשמים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 15 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 485 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 40 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים