קו 76
חיפה←יגור
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 76 (חיפה←יגור) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בליאון בלום ומסתיים במסוף יגור.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←יגור (46 תחנות)
ליאון בלום
ליאון בלום/ויינגייט
וינגייט/חנה סנש
מרפאות חוץ/וינגייט
בית חולים בני ציון/גולומב
תחנת כרמלית/גולומב
מרכז הבהאים/גולומב
ארלוזורוב/הס
ארלוזורוב/בלפור
ארלוזורוב/הפועל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
גרנד קניון/שמחה גולן
שמחה גולן/חניתה
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
קומוי/חנקין
מלל/יערי
טכניון/מעונות נווה אמריקה
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/הנדסת חומרים
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
צה''ל/ציון
צה''ל/אופקים
צה''ל/עמוס
עמוס/סיני
דרך הטכניון/נתיב הים
דרך הטכניון/המתמיד
ציון/העמק
ההסתדרות/דרך הטכניון
מעלה הגיבורים/מצפה
מעלה הגיבורים/הקצר
הקצר/הביטחון
הביטחון/בר יהודה
דרך בר יהודה/הביטחון
בר יהודה/ישורון
דרך השלום/פרץ
דרך השלום/ברק
בר יהודה/דרך משה
אצטדיון נשר
קאנטרי קלאב ספייס
בי''ס כרמל זבולון
מסוף יגור
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו חיפה←יגור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←יגור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (חיפה←יגור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←יגור (חיפה←יגור) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 76 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו 76 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 21:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:20 | 20 |
ב׳ | 06:30 - 21:20 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 21:20 | 20 |
ה׳ | 06:30 - 21:20 | 20 |
ו׳ | 06:30 - 14:30 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ ליאון בלום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (חיפה←יגור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (חיפה←יגור) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
76 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 76 היא ליאון בלום והתחנה האחרונה היא מסוף יגור.
קו 76 (חיפה←יגור) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (חיפה←יגור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
76 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 26 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-11/ לוח זמנים
- 904 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים