קו 76
טולדנו א'←בית ספר בית יוסף
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 76 (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטולדנו א' ומסתיים בבית ספר בית יוסף.
לוח הזמנים לקו 76 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:05. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טולדנו א'←בית ספר בית יוסף (47 תחנות)
טולדנו א'
טולדנו/הרב משה כהן
הרב משה כהן/טולידאנו
טולדנו/השילוח
בית ספר כרמלי/השילוח
ברנר/שדרות הדייגים
'ברנר א
ברנר/התנא נחום
ברנר ב'
יהודה הנשיא/ביאליק
טרומפלדור/שמעון דה אן
בית גינסבורג/טרומפלדור
המלך דוד/המלך שלמה
אצטדיון עירוני
בר כוכבא/דוד המלך
בר כוכבא/השופטים
בר כוכבא/עמל
הדקל/נוף כינורות
הדקל/צאלון
צאלון/הדקל
צאלון/מרווה
צאלון/הדקל
דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה
מעלה קק''ל/איילת השחר
שקד/מעלה קק''ל
שקד/רותם
שקד/רותם
שקד/דובדבן
דובדבן/שקד
דובדבן א'
דובדבן/חרצית
חרצית/חלמונית
שד. ספיר/חרצית
שד. ספיר/רקפת
שדרות ספיר/יפה נוף
שדרות ספיר/שדרות אורנים
הנשיא וייצמן/שז''ר
יצחק בן צבי/אור חיים
בן צבי/אלפסי
לוי אשכול/הרצוג
לוי אשכול/משה שרת
משה שרת/לוי אשכול
בן צבי/אלפסי
יצחק בן צבי/הרצוג
האבות/הנשיא וייצמן
האבות/הנשיא וייצמן
בית ספר בית יוסף
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-07:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו טולדנו א'←בית ספר בית יוסף האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טולדנו א'←בית ספר בית יוסף הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טולדנו א'←בית ספר בית יוסף (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 76 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו האוטובוס 76, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ טולדנו א'), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
76 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 76 היא טולדנו א' והתחנה האחרונה היא בית ספר בית יוסף.
קו 76 (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (טולדנו א'←בית ספר בית יוסף) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
76 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 97א - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-11/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 118 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-20
- 55 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 92 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 22 - אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 84 - גולני/המגינים-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 77א - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-21/ לוח זמנים
- 49 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 9 - הגליל/הגולן-נופית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-12/ לוח זמנים
- 3 - אלמקאזח-עספיא<->שכונה מערבית-עספיא-20/ לוח זמנים
- 749 - ברל לוקר/ארסט-ירושלים<->שדרות יצחק בן צבי/בצלאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 356 - בית חולים העמק-עפולה<->מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 931 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 42 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נבי שועייב-כפר זיתים-10/ לוח זמנים