קו 789
בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 789 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 789 (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית הספר הפתוח/ברל ומסתיים בארלוזורוב/בלפור.
לוח הזמנים לקו 789 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:45. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 789 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור (29 תחנות)
בית הספר הפתוח/ברל
ברל/פנחס ראם
חנקין/קומוי
אינטרנציונל/יחזקאל
אינטרנציונל/חביבה רייק
דרך בירם/אינטרנציונל
בית ספר אליאנס/דרך בירם
דרך בירם/אגוז
אבא חושי/דר ארתור בירם
אבא חושי/מצפור זייד
אבא חושי/מצפור תמר
אבא חושי/איינשטיין
בית בירם/אבא חושי
אבא חושי/ווטסון
חורב/גבעת דאונס
חורב/יאנוש קורצאק
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
יותם/קרית ספר
יותם/יוכבד
האסיף/ביכורים
האסיף/קיש
וינגייט/חנה סנש
מרפאות חוץ/וינגייט
בית חולים בני ציון/גולומב
תחנת כרמלית/גולומב
מרכז הבהאים/גולומב
ארלוזורוב/הס
ארלוזורוב/בלפור
שאלות ותשובות לגבי קו 789
מתי מתחיל לפעול קו 789?
קו 789 מתחיל לפעול ב-12:05 בשני
באיזו שעה קו 789 מפסיק לעבוד?
קו 789 מפסיק לפעול ב-12:05 בשני
מתי מגיע קו 789?
כדי לראות מתי קו בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 789 (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 789 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 789 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 789 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 789 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 789
קו 789 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 12:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 13:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל789 (מ בית הספר הפתוח/ברל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 789 (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 789
תעריף הנסיעה ב789 (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
789 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 789 היא בית הספר הפתוח/ברל והתחנה האחרונה היא ארלוזורוב/בלפור.
קו 789 (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 789. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 789.
מעקב אחר קו האוטובוס 789 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 789 (בית הספר הפתוח/ברל←ארלוזורוב/בלפור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 789 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 789 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 17 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 42 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 77 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-1#/ לוח זמנים