קו 8
ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 8 של אגד (Egged) - ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בת. רכבת חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה (18 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
אחד העם/שד. רוטשילד
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
הרב עובדיה יוסף/יצחק כושי עפגין
מרכז רפואי דגני/הרב עובדיה יוסף
כביש 4/שדרות החרות
דוד שמעוני/קלז
דוד אלעזר/פרנק
יגאל ידין/יעקב דורי
משה דיין
חיים לסקוב/שמואלזון
שמואלזון/יגאל ידין
דוד אלעזר/פרנק
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
ת. רכבת חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 8
קו האוטובוס 8, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 15:20 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
8 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 8 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חדרה.
קו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#
- 22 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#
- 70א - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 82 - המצלתיים/התזמורת-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#
- 842 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->רוזנטל-ירושלים-29