קו 83א
ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 83א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 83א (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברל/מנדלי מוכר ספרים ומסתיים בבית ספר בית יעקב/המיימוני.
לוח הזמנים לקו 83א אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:55. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 83א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני (14 תחנות)
ברל/מנדלי מוכר ספרים
ברל א
ברל ב
בית הספר הפתוח/ברל
ברל ג
ברל/פנחס ראם
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
חניתה/טרומפלדור
בית ספר בית יעקב/אבן גבירול
בית התעשייה
שוק תלפיות/ארלוזורוב
ארלוזורוב/מיכאל
בית ספר בית יעקב/המיימוני
שאלות ותשובות לגבי קו 83א
מתי מתחיל לפעול קו 83א?
קו 83א מתחיל לפעול ב-07:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 83א מפסיק לעבוד?
קו 83א מפסיק לפעול ב-07:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 83א?
כדי לראות מתי קו ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 83א (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 83א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 83א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 83א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 83א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 83א
קו 83א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:55 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:55 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:55 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:55 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:55 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל83א (מ ברל/מנדלי מוכר ספרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 83א (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 83א
תעריף הנסיעה ב83א (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
83א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 83א היא ברל/מנדלי מוכר ספרים והתחנה האחרונה היא בית ספר בית יעקב/המיימוני.
קו 83א (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 83א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 83א.
מעקב אחר קו האוטובוס 83א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 83א (ברל/מנדלי מוכר ספרים←בית ספר בית יעקב/המיימוני) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 83א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 83א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 73 - שבזי/צלאח-קרית אתא<->חנקין/בורוכוב-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 940 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים