קו 85א
תמר / מורן←בי''ס אורט
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 85א של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 85א (תמר / מורן←בי''ס אורט) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתמר / מורן ומסתיים בבי''ס אורט.
לוח הזמנים לקו 85א אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:25. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 85א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תמר / מורן←בי''ס אורט (22 תחנות)
תמר / מורן
תמר/סמטת החצב
תמר/סיתוונית
תמר/סביון
תמר/מורן
יערה/מרווה
'יערה ג
'יערה א
כיכר רמת טבעון
שקדים / רמת הדסה
השקדים/המרגניות
בי''ס מיתרים
השקדים/ציפורנים
אלונים/כיכר בן גוריון
אלונים/בריכה
בית ספר רימונים
אלונים/סמטת הלבנה
אלונים/הרימונים
צומת קרית טבעון/האלונים
כיכר הציונות
כצנלסון/אלכסנדר זייד
בי''ס אורט
שאלות ותשובות לגבי קו 85א
מתי מתחיל לפעול קו 85א?
קו 85א מתחיל לפעול ב-07:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 85א מפסיק לעבוד?
קו 85א מפסיק לפעול ב-07:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 85א?
כדי לראות מתי קו תמר / מורן←בי''ס אורט האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תמר / מורן←בי''ס אורט הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 85א (תמר / מורן←בי''ס אורט)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תמר / מורן←בי''ס אורט (תמר / מורן←בי''ס אורט) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 85א של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 85א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 85א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 85א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 85א
קו 85א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל85א (מ תמר / מורן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 85א (תמר / מורן←בי''ס אורט) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 85א
תעריף הנסיעה ב85א (תמר / מורן←בי''ס אורט) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
85א (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 85א היא תמר / מורן והתחנה האחרונה היא בי''ס אורט.
קו 85א (תמר / מורן←בי''ס אורט) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 85א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 85א.
מעקב אחר קו האוטובוס 85א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 85א (תמר / מורן←בי''ס אורט) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 85א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 85א ב-ישראל
85א - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/תחנה סופית-הגלבוע-10/ לוח זמנים
- 25 - מתחם ביג-טבריה<->אשדות יעקב איחוד/מרכז-אשדות יעקב איחוד-10/ לוח זמנים
- 411 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 426 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 99 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->ירדן/המיצר-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 97א - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-11/ לוח זמנים
- 17 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->טירת צבי-טירת צבי-10/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 67 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-10/ לוח זמנים
- 850 - ורשבסקי/שמואל מאיר-ירושלים<->ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים