קו 86
קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 86 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 86 (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים) יש 4 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקריית חינוך/אז''ר ומסתיים בבי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 86 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים (4 תחנות)
קריית חינוך/אז''ר
תיכון גלילי/אשר ברש
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים
שאלות ותשובות לגבי קו 86
מתי מתחיל לפעול קו 86?
קו 86 מתחיל לפעול ב-12:00 בשני
באיזו שעה קו 86 מפסיק לעבוד?
קו 86 מפסיק לפעול ב-12:00 בשני
מתי מגיע קו 86?
כדי לראות מתי קו קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 86 (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 86 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 86 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 86 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 86 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 86 של מטרופולין (Metropoline) - קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים
לוח זמנים של קו 86
קו 86 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:50 - 14:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:50 - 14:40 | 50 |
ב׳ | 12:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:50 - 14:40 | 50 |
ה׳ | 13:50 - 14:40 | 50 |
ו׳ | 12:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל86 (מ קריית חינוך/אז''ר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 86 (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 86
תעריף הנסיעה ב86 (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
86 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 86 היא קריית חינוך/אז''ר והתחנה האחרונה היא בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים.
קו 86 (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 86. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 86.
מעקב אחר קו האוטובוס 86 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 86 (קריית חינוך/אז''ר←בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 86 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 86 ב-ישראל
86 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 249 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 7 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-1#
- 1 - נווה ירק-נווה ירק<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-34/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 385 - ת. מרכזית פ''ת-פתח תקווה<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 229 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 572 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 604 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 59 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 87 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->העצמאות/בן גוריון-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים