קו 904
בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 904 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 904 (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס בית יעקב/עזרת תורה ומסתיים באהל יהושע/שמגר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 904 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר (16 תחנות)
בי''ס בית יעקב/עזרת תורה
יעקובזון/עזרת תורה
זית רענן/אהל יהושע
זית רענן/תורת חסד
דברי חיים/אהל יהושע
שמגר/אוהל יהושע
שמגר/ירמיהו
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/ארגמן
ירמיהו/הצבי
המ''ג/ירמיהו
זכרון יעקב/המ''ג
זכרון יעקב/ראשון לציון
פתח תקוה/זכרון יעקב
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
אהל יהושע/שמגר
שאלות ותשובות לגבי קו 904
מתי מתחיל לפעול קו 904?
קו 904 מתחיל לפעול ב-12:05 בשישי
באיזו שעה קו 904 מפסיק לעבוד?
קו 904 מפסיק לפעול ב-12:05 בשישי
מתי מגיע קו 904?
כדי לראות מתי קו בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 904 (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 904 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 904 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 904 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 904 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 904
קו האוטובוס 904, פועל בימים ראשון עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 13:30 - 15:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:30 - 15:05 | 40 - 55 |
ב׳ | 13:30 - 15:05 | 40 - 55 |
ג׳ | 13:30 - 15:05 | 40 - 55 |
ד׳ | 13:30 - 15:05 | 40 - 55 |
ה׳ | 13:30 - 14:25 | 55 |
ו׳ | 12:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל904 (מ בי''ס בית יעקב/עזרת תורה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 904 (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 904
תעריף הנסיעה ב904 (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
904 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 904 היא בי''ס בית יעקב/עזרת תורה והתחנה האחרונה היא אהל יהושע/שמגר.
קו 904 (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 904. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 904.
מעקב אחר קו האוטובוס 904 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 904 (בי''ס בית יעקב/עזרת תורה←אהל יהושע/שמגר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 904 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 904 ב-ישראל
904 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 110 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-2#
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#אילת ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים