קו 91
מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 91 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 91 (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל במעונות הסטודנטים/הנשיא ומסתיים בהאר''י/ישראל ב''ק.
לוח הזמנים לקו 91 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:05. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 91 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק (16 תחנות)
מעונות הסטודנטים/הנשיא
קופת חולים/הנשיא
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
שפרינצק/קרן היסוד
ההגנה/יוני
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
דרך ז'בוטינסקי/החלוץ
בית ספר רב תחומי/דרך ז'בוטינסקי
שוק/ז'בוטינסקי
ת. מרכזית צפת
האר''י/ישראל ב''ק
שאלות ותשובות לגבי קו 91
מתי מתחיל לפעול קו 91?
קו 91 מתחיל לפעול ב-08:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 91 מפסיק לעבוד?
קו 91 מפסיק לפעול ב-08:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 91?
כדי לראות מתי קו מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 91 (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 91 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 91 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 91 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק
לוח זמנים של קו 91
קו האוטובוס 91, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל91 (מ מעונות הסטודנטים/הנשיא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 91 (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 91
תעריף הנסיעה ב91 (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
91 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 91 היא מעונות הסטודנטים/הנשיא והתחנה האחרונה היא האר''י/ישראל ב''ק.
קו 91 (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 91. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 91.
מעקב אחר קו האוטובוס 91 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 91 (מעונות הסטודנטים/הנשיא←האר''י/ישראל ב''ק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 91 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 91 ב-ישראל
91 - כיוונים חלופיים
- 91 - דוד אלעזר/יפה נוף←דרך חטיבת יפתח / לוח זמנים
- 91 - דוד רמז/האחד עשר←האר''י/ישראל ב''ק / לוח זמנים
- 91 - דרך חטיבת יפתח←שפרינצק/קרן היסוד / לוח זמנים
- 91 - האר''י/ישראל ב''ק←שפרינצק/קרן היסוד / לוח זמנים
- 91 - הפלמ''ח/רביצקי←האר''י/ישראל ב''ק / לוח זמנים
- 91 - קופת חולים/הנשיא←דרך חטיבת יפתח / לוח זמנים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 61 - סחלב/הרצל-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-1#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 63 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->אלסנינה/מרכז-טובא זנגריה-1#/ לוח זמנים
- 88 - אולפנת אמית-צפת<->אצ''ל/צה''ל-צפת-29/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 179 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->מזכירות-חולתה-2#/ לוח זמנים