קו 918
בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 918 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 918 (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן זכאי/הרב הירש ומסתיים בנחמיה/חזון אי''ש.
לוח הזמנים לקו 918 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:20. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 918 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש (12 תחנות)
בן זכאי/הרב הירש
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
דמשק אליעזר/עזרא
דמשק אליעזר/הרב יצחק נסים
הרב עוזיאל/הרב יצחק ניסים
הרב עוזיאל/קיבוץ גלויות
אברהם בן דוד/קהילות יעקב
הרב בן יעקב/בר יוחאי
נחמיה/עזרא
נחמיה/חזון אי''ש
שאלות ותשובות לגבי קו 918
מתי מתחיל לפעול קו 918?
קו 918 מתחיל לפעול ב-12:03 בשישי
באיזו שעה קו 918 מפסיק לעבוד?
קו 918 מפסיק לפעול ב-12:03 בשישי
מתי מגיע קו 918?
כדי לראות מתי קו בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 918 (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 918 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 918 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 918 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 918 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 918
קו האוטובוס 918, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:03 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל918 (מ בן זכאי/הרב הירש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 918 (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 918
תעריף הנסיעה ב918 (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
918 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 918 היא בן זכאי/הרב הירש והתחנה האחרונה היא נחמיה/חזון אי''ש.
קו 918 (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 918. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 918.
מעקב אחר קו האוטובוס 918 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 918 (בן זכאי/הרב הירש←נחמיה/חזון אי''ש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 918 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 918 ב-ישראל
918 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 3 - דרך הטייסים/דרך בר לב-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 53 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115/ לוח זמנים
- 92 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 905 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->דרך ז'בוטינסקי/ביאליק-בני ברק-25/ לוח זמנים