קו 944
ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 944 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 944 (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בירושלים/בן זכאי ומסתיים בביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב.
לוח הזמנים לקו 944 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:00. שעות הפעילות השבוע: שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 944 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב (11 תחנות)
ירושלים/בן זכאי
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
הרב שך/הרב קוטלר
הרב ש''ך/חשב סופר
מרכז רימונים/רבי נפחא
הרב בר אילן/הרב קלישר
הרב קלישר/הילדסהיימר
ביה''ס מע''ש/הרב צירלסון
הרב צירלסון/ד''ר ברויאר
אהרונוביץ'/הרב ריינס
ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב
שאלות ותשובות לגבי קו 944
מתי מתחיל לפעול קו 944?
קו 944 מתחיל לפעול ב-08:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 944 מפסיק לעבוד?
קו 944 מפסיק לפעול ב-08:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 944?
כדי לראות מתי קו ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 944 (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 944 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 944 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 944
קו האוטובוס 944, פועל בימים שני עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל944 (מ ירושלים/בן זכאי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 944 (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 944
תעריף הנסיעה ב944 (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
944 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 944 היא ירושלים/בן זכאי והתחנה האחרונה היא ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב.
קו 944 (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 944. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 944.
מעקב אחר קו האוטובוס 944 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 944 (ירושלים/בן זכאי←ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 944 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 944 ב-ישראל
944 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 905 - בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-15/ לוח זמנים
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 125 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 927 - תיכון חדש רבין/דרך נמיר-תל אביב יפו<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-227
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 927 - מרינה-בת ים<->אלי כהן/יוספטל-בת ים-127
- 63 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים