קו 951
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 951 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 951 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאדמור מנדבורנא/חזון אי''ש ומסתיים בעיריית בני ברק/ירושלים.
לוח הזמנים לקו 951 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב12:15. שעות הפעילות השבוע: שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 951 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים (8 תחנות)
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/הרב שך
רבי עקיבא/גן ורשה
ירושלים/בן זכאי
עיריית בני ברק/ירושלים
שאלות ותשובות לגבי קו 951
מתי מתחיל לפעול קו 951?
קו 951 מתחיל לפעול ב-12:15 בשישי
באיזו שעה קו 951 מפסיק לעבוד?
קו 951 מפסיק לפעול ב-12:15 בשישי
מתי מגיע קו 951?
כדי לראות מתי קו האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 951 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 951 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 951 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 951 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 951 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 951
קו 951 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 12:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 12:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל951 (מ האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 951 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 951
תעריף הנסיעה ב951 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
951 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 951 היא האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש והתחנה האחרונה היא עיריית בני ברק/ירושלים.
קו 951 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 951. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 951.
מעקב אחר קו האוטובוס 951 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 951 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←עיריית בני ברק/ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 951 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 951 ב-ישראל
קווי דן (Dan) בישראל
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 99 - בית עלמין צבאי/משה סנה-תל אביב יפו<->ת. רכבת ההגנה/החרש-תל אביב יפו-20
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 917 - סוקולוב/אבן גבירול-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-117/ לוח זמנים
- 289 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140/ לוח זמנים
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים