קו 97א
בי''ס הדסים←התמר/התאנה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 97א של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 97א (בי''ס הדסים←התמר/התאנה) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס הדסים ומסתיים בהתמר/התאנה.
לוח הזמנים לקו 97א אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:35. שעות הפעילות השבוע: שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 97א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס הדסים←התמר/התאנה (27 תחנות)
בי''ס הדסים
שד.רבין/הירדן
מרכז מסחרי/שדרות יצחק רבין
עמק השלום/הגלעד
עמק השלום/התבור
התבור/הבשן
התבור/סיני
ספריה עירונית/קאנטרי
מרכז הטניס/האלונים
בית ספר ארזים/האלונים
האלונים/הדודאים
האלונים\הסחלבים (לכיון הקניון)
היכל התרבות/האלונים
מרכז העיר/תיכון אורט
הגיבורים/השיטה
כיכר הגיבורים/היסמין
היסמין/הורדים
היסמין/הכלניות
היסמין/הנרקיסים
בית ספר אורנים/לילך
המרגנית/לילך
המרגנית/האלה
המרגנית/הסיגלית
החרצית/האלה
כיכר הגיבורים
התמר / הגיבורים
התמר/התאנה
שאלות ותשובות לגבי קו 97א
מתי מתחיל לפעול קו 97א?
קו 97א מתחיל לפעול ב-11:50 בשישי
באיזו שעה קו 97א מפסיק לעבוד?
קו 97א מפסיק לפעול ב-11:50 בשישי
מתי מגיע קו 97א?
כדי לראות מתי קו בי''ס הדסים←התמר/התאנה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס הדסים←התמר/התאנה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 97א (בי''ס הדסים←התמר/התאנה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס הדסים←התמר/התאנה (בי''ס הדסים←התמר/התאנה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 97א של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 97א עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 97א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 97א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 97א
קו האוטובוס 97א, פועל בימים שלישי עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 13:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 13:35 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 13:35 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 12:50 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 11:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל97א (מ בי''ס הדסים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 97א (בי''ס הדסים←התמר/התאנה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 97א
תעריף הנסיעה ב97א (בי''ס הדסים←התמר/התאנה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
97א (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 97א היא בי''ס הדסים והתחנה האחרונה היא התמר/התאנה.
קו 97א (בי''ס הדסים←התמר/התאנה) פועל בשלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 97א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 97א.
מעקב אחר קו האוטובוס 97א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 97א (בי''ס הדסים←התמר/התאנה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 97א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 97א ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 98 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 850 - ורשבסקי/שמואל מאיר-ירושלים<->ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 185 - בית ספר מגידו / 6953-מגידו<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 75 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 67 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-10/ לוח זמנים
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10/ לוח זמנים
- 38א - הר ציון/מעלה השלום-ירושלים<->הר ציון/מעלה השלום-ירושלים-31
- 5א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->מסוף יגור-יגור-10/ לוח זמנים
- 354 - בית חולים העמק-עפולה<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10/ לוח זמנים
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/מרכז-מוקייבלה-11/ לוח זמנים
- 25 - מתחם ביג-טבריה<->אשדות יעקב איחוד/מרכז-אשדות יעקב איחוד-10/ לוח זמנים
- 302 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 773 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים