קו 971
הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 971 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 971 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהקונגרס הציוני/רקאנטי ומסתיים בירמיהו/מנחת יצחק.
לוח הזמנים לקו 971 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:40. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 971 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק (30 תחנות)
הקונגרס הציוני/רקאנטי
רקאנטי/בן זאב
רקאנטי/אידלזון
רקאנטי/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
מינץ/רובין
מינץ/שיף מזרח
מינץ/מירסקי
שבתאי חזקיה/קהילת אונגוואר
שבתאי חזקיה/ועד ארבע הארצות
שבתאי חזקיה/הרא''ה
ולנשטיין/הרא''ה
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
מירסקי/מינץ
רמות/מסוף
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/לואי ליפסקי
סילבר/שיבת ציון
סילבר/שכטמן
סילבר/מורגנטאו
הארי טרומן/אבא הלל סילבר
הארי טרומן/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שפע חיים/דורש טוב
זית רענן/אהל יהושע
זית רענן/תורת חסד
דברי חיים/אהל יהושע
ירמיהו/מנחת יצחק
שאלות ותשובות לגבי קו 971
מתי מתחיל לפעול קו 971?
קו 971 מתחיל לפעול ב-07:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 971 מפסיק לעבוד?
קו 971 מפסיק לפעול ב-07:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 971?
כדי לראות מתי קו הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 971 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 971 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 971 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 971
קו האוטובוס 971, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:40 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל971 (מ הקונגרס הציוני/רקאנטי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 971 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 971
תעריף הנסיעה ב971 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
971 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 971 היא הקונגרס הציוני/רקאנטי והתחנה האחרונה היא ירמיהו/מנחת יצחק.
קו 971 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 971. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 971.
מעקב אחר קו האוטובוס 971 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 971 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←ירמיהו/מנחת יצחק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 971 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 971 ב-ישראל
971 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גולדה מאיר/הסחלב-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 543 - תיכון בית רחל-קוממיות<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים