לוח זמנים - קו סבבוס אדום רמת גן←תל אביב-יפו
לוח זמנים ראשון ו- שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קניון איילון | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 | 00:00 | 01:00 |
דרך בן גוריון /דרך ששת הימים | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:02 | 21:02 | 22:02 | 23:02 | 00:02 | 01:02 |
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון | 17:03 | 18:03 | 19:03 | 20:03 | 21:03 | 22:03 | 23:03 | 00:03 | 01:03 |
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:05 | 21:05 | 22:05 | 23:05 | 00:05 | 01:05 |
דרך ז'בוטינסקי/רש''י | 17:06 | 18:06 | 19:06 | 20:06 | 21:06 | 22:06 | 23:06 | 00:06 | 01:06 |
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל | 17:07 | 18:07 | 19:07 | 20:07 | 21:07 | 22:07 | 23:07 | 00:07 | 01:07 |
דרך ז'בוטינסקי/התקווה | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 20:08 | 21:08 | 22:08 | 23:08 | 00:08 | 01:08 |
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:09 | 21:09 | 22:09 | 23:09 | 00:09 | 01:09 |
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 22:10 | 23:10 | 00:10 | 01:10 |
דרך ז'בוטינסקי/גלעד | 17:11 | 18:11 | 19:11 | 20:11 | 21:11 | 22:11 | 23:11 | 00:11 | 01:11 |
הבורסה/רכבת מרכז | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 | 21:13 | 22:13 | 23:13 | 00:13 | 01:13 |
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין | 17:15 | 18:15 | 19:15 | 20:15 | 21:15 | 22:15 | 23:15 | 00:15 | 01:15 |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 17:18 | 18:18 | 19:18 | 20:18 | 21:18 | 22:18 | 23:18 | 00:18 | 01:18 |
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 20:19 | 21:19 | 22:19 | 23:19 | 00:19 | 01:19 |
דרך מנחם בגין/החשמונאים | 17:20 | 18:20 | 19:20 | 20:20 | 21:20 | 22:20 | 23:20 | 00:20 | 01:20 |
דרך מנחם בגין/המלאכה | 17:21 | 18:21 | 19:21 | 20:21 | 21:21 | 22:21 | 23:21 | 00:21 | 01:21 |
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין A | 17:22 | 18:22 | 19:22 | 20:22 | 21:22 | 22:22 | 23:22 | 00:22 | 01:22 |
דרך מנחם בגין/הרכבת | 17:24 | 18:24 | 19:24 | 20:24 | 21:24 | 22:24 | 23:24 | 00:24 | 01:24 |
ת.רק''ל אלנבי/יהודה הלוי | 17:26 | 18:26 | 19:26 | 20:26 | 21:26 | 22:26 | 23:26 | 00:26 | 01:26 |
מסוף כרמלית/הכרמל | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:30 | 21:30 | 22:30 | 23:30 | 00:30 | 01:30 |
גן צ'רלס קלור/פרופ' קויפמן | 17:33 | 18:33 | 19:33 | 20:33 | 21:33 | 22:33 | 23:33 | 00:33 | 01:33 |
פרופ' קויפמן/שנקר | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:34 | 21:34 | 22:34 | 23:34 | 00:34 | 01:34 |
בית האצ''ל/גולדמן | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:35 | 21:35 | 22:35 | 23:35 | 00:35 | 01:35 |
כיכר השעון/נחום גולדמן | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:38 | 21:38 | 22:38 | 23:38 | 00:38 | 01:38 |
יפת/לואי פסטר | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:40 | 21:40 | 22:40 | 23:40 | 00:40 | 01:40 |
יפת/יהודה הימית | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:41 | 21:41 | 22:41 | 23:41 | 00:41 | 01:41 |
יפת/ד''ר ארליך | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:42 | 21:42 | 22:42 | 23:42 | 00:42 | 01:42 |
יפת/סייפן | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 20:43 | 21:43 | 22:43 | 23:43 | 00:43 | 01:43 |
יפת/מנדס פראנס | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 20:44 | 21:44 | 22:44 | 23:44 | 00:44 | 01:44 |
יפת/הבעש''ט | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:46 | 21:46 | 22:46 | 23:46 | 00:46 | 01:46 |
לוח זמנים שני, שלישי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קניון איילון | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 |
דרך בן גוריון /דרך ששת הימים | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 |
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 17:33 |
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 |
דרך ז'בוטינסקי/רש''י | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 |
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 17:37 |
דרך ז'בוטינסקי/התקווה | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 |
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:39 |
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 |
דרך ז'בוטינסקי/גלעד | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 |
הבורסה/רכבת מרכז | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 |
יגאל אלון/ערבי נחל | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:45 |
יגאל אלון/עמק ברכה | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:48 |
יגאל אלון/תוצרת הארץ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:49 |
יגאל אלון/דרך השלום | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:50 |
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | - |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | - |
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 | - |
דרך מנחם בגין/החשמונאים | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | - |
דרך מנחם בגין/המלאכה | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:51 | 16:51 | - |
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין A | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | - |
דרך מנחם בגין/הרכבת | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | - |
יגאל אלון/קרמנצקי | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:51 |
יגאל אלון/הפלמ''ח | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:52 |
לה גווארדייה/יגאל אלון | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:54 |
לה גווארדייה/המעפילים | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:55 |
הרכבת/סלומון | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17:57 |
ת.רק''ל אלנבי/יהודה הלוי | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:59 |
מסוף כרמלית/הכרמל | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:03 |
גן צ'רלס קלור/פרופ' קויפמן | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:06 |
פרופ' קויפמן/שנקר | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:07 |
בית האצ''ל/גולדמן | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:08 |
כיכר השעון/נחום גולדמן | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:11 |
יפת/לואי פסטר | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:13 |
יפת/יהודה הימית | 09:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:14 |
יפת/ד''ר ארליך | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:15 |
יפת/סייפן | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:16 |
יפת/מנדס פראנס | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:17 |
יפת/הבעש''ט | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:19 |
לוח זמנים לBus עיריית רמת גן - סבבוס אדום (רמת גן←תל אביב-יפו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus סבבוס אדום לכיוון רמת גן←תל אביב-יפו של עיריית רמת גן מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת קניון איילון לתחנת יפת/הבעש''ט. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של עיריית רמת גן יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו סבבוס אדום מרמת גן לתל אביב-יפו מדי יום בחצות.