לוח זמנים - קו 108 הארי טרומן/גולדה מאיר←האומן/ברעם
לוח זמנים ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
הארי טרומן/גולדה מאיר | 00:30 |
הארי טרומן/יעקב אלעזר | 00:31 |
אבא הלל סילבר/הארי טרומן | 00:31 |
סילבר/מורגנטאו | 00:32 |
סילבר/שכטמן | 00:32 |
שיבת ציון/שירת הים | 00:33 |
רמות/מעוז | 00:34 |
רמות/סולם יעקב | 00:35 |
מסוף רמות/מירסקי | 00:36 |
מירסקי/מינץ | 00:36 |
יצחק מירסקי/בנימין מינץ | 00:36 |
יצחק מירסקי/אלימלך מליז'נסק | 00:37 |
יצחק מירסקי/שדרות גולדה מאיר | 00:37 |
רקאנטי/המשורר אצ''ג | 00:38 |
רקנאטי/אידלזון | 00:39 |
רקנאטי/בן זאב | 00:40 |
רקנאטי/זרחי | 00:41 |
צונדק/נלסון גליק | 00:41 |
צונדק/אשכולי | 00:42 |
צונדק/ראובן מס | 00:42 |
צונדק/עליית הנוער | 00:43 |
יגאל אלון/ש''י | 00:43 |
יגאל אלון/דרך החורש | 00:44 |
יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר | 00:45 |
צומת רמות/גולדה | 00:46 |
ויצמן/גבעת שאול | 00:51 |
שדרות שז''ר/בנייני האומה | 00:53 |
שוקניון/אגריפס | 00:56 |
שוק מחנה יהודה/אגריפס | 00:57 |
ככר הדוידקה/הנביאים | 00:58 |
תחנת רקל''ה יפו מרכז/שטראוס | 00:59 |
המלך ג'ורג'/בן יהודה | 00:59 |
המלך ג'ורג'/קק''ל | 01:00 |
קרן היסוד/אחד העם | 01:02 |
קרן היסוד/שלום עליכם | 01:02 |
גן הפעמון/דרך בית לחם | 01:04 |
עמק רפאים/לויד גורג' | 01:05 |
עמק רפאים/הצפירה | 01:06 |
עמק רפאים/עוזיה | 01:07 |
צומת אורנים/פייר קניג | 01:08 |
פייר קניג/חלץ | 01:09 |
קניון הדר/פייר קניג | 01:10 |
הסדנא/פייר קניג | 01:11 |
האומן/הסדנא | 01:12 |
האומן/ברעם | 01:13 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 108 (הארי טרומן/גולדה מאיר←האומן/ברעם)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 108 לכיוון הארי טרומן/גולדה מאיר←האומן/ברעם של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת הארי טרומן/גולדה מאיר לתחנת האומן/ברעם. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.