לוח זמנים - קו 129 בני ברק←ביתר עילית
לוח זמנים שלישי ו- שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 |
---|---|---|---|
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא | 14:00 | 15:30 | 15:40 |
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר | 14:01 | 15:31 | 15:41 |
רבי עקיבא/שמואל הנביא | 14:02 | 15:32 | 15:42 |
רבי עקיבא/הרב קוק | 14:03 | 15:33 | 15:43 |
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה | 14:05 | 15:35 | 15:45 |
רבי עקיבא/רש''י | 14:06 | 15:36 | 15:46 |
חזון אי''ש/רבי עקיבא | 14:06 | 15:36 | 15:46 |
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור | 14:08 | 15:38 | 15:48 |
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא | 14:08 | 15:38 | 15:48 |
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש | 14:10 | 15:40 | 15:50 |
עזרא/דמשק אליעזר | 14:10 | 15:40 | 15:50 |
עזרא/הרב כהנמן | 14:12 | 15:42 | 15:52 |
הרב כהנמן/כיכר התעשיה | 14:13 | 15:43 | 15:53 |
מחלף גבעת שמואל/כביש 4 | 14:14 | 15:44 | 15:54 |
מחלף מסובים | 14:18 | 15:48 | 15:58 |
מחלף שמשון לדרום | 14:47 | 16:17 | 16:27 |
דרך האר''י/ כביש 375 | 15:05 | 16:35 | 16:45 |
עירייה | 15:07 | 16:37 | 16:47 |
רבי עקיבא / סלונים | 15:08 | 16:38 | 16:48 |
בית יעקב אהבת חסד | 15:08 | 16:38 | 16:48 |
רבי אלעזר המודעי/החיד''א | 15:09 | 16:39 | 16:49 |
פארק חזון יוסף | 15:09 | 16:39 | 16:49 |
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים | 15:10 | 16:40 | 16:50 |
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי | 15:10 | 16:40 | 16:50 |
טיפת חלב/בבא סאלי | 15:10 | 16:40 | 16:50 |
נדבורנא/ בבא סאלי | 15:11 | 16:41 | 16:51 |
הרבי מנדבורנא א | 15:12 | 16:42 | 16:52 |
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא | 15:13 | 16:43 | 16:53 |
הרב אוירבאך/חלקת יואב | 15:14 | 16:44 | 16:54 |
כף החיים/מעלות טשכנוב | 15:14 | 16:44 | 16:54 |
כף החיים א | 15:15 | 16:45 | 16:55 |
אגרות משה/מעלות רבי הלל | 15:15 | 16:45 | 16:55 |
אגרות משה / קנייבסקי | 15:16 | 16:46 | 16:56 |
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס | 15:17 | 16:47 | 16:57 |
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק | 15:17 | 16:47 | 16:57 |
ברסלב/אודיטוריום | 15:18 | 16:48 | 16:58 |
דברי חיים/החיד''א | 15:19 | 16:49 | 16:59 |
דברי חיים/ התעוררות תשובה | 15:20 | 16:50 | 17:00 |
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא | 15:20 | 16:50 | 17:00 |
לוח זמנים שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא | 21:30 | 21:50 | 22:10 | 22:30 | 22:50 | 23:10 | 23:30 |
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר | 21:31 | 21:51 | 22:11 | 22:31 | 22:51 | 23:11 | 23:31 |
רבי עקיבא/שמואל הנביא | 21:32 | 21:52 | 22:12 | 22:32 | 22:52 | 23:12 | 23:32 |
רבי עקיבא/הרב קוק | 21:33 | 21:53 | 22:13 | 22:33 | 22:53 | 23:13 | 23:33 |
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה | 21:35 | 21:55 | 22:15 | 22:35 | 22:55 | 23:15 | 23:35 |
רבי עקיבא/רש''י | 21:36 | 21:56 | 22:16 | 22:36 | 22:56 | 23:16 | 23:36 |
חזון אי''ש/רבי עקיבא | 21:36 | 21:56 | 22:16 | 22:36 | 22:56 | 23:16 | 23:36 |
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור | 21:38 | 21:58 | 22:18 | 22:38 | 22:58 | 23:18 | 23:38 |
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא | 21:38 | 21:58 | 22:18 | 22:38 | 22:58 | 23:18 | 23:38 |
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש | 21:40 | 22:00 | 22:20 | 22:40 | 23:00 | 23:20 | 23:40 |
עזרא/דמשק אליעזר | 21:40 | 22:00 | 22:20 | 22:40 | 23:00 | 23:20 | 23:40 |
עזרא/הרב כהנמן | 21:42 | 22:02 | 22:22 | 22:42 | 23:02 | 23:22 | 23:42 |
הרב כהנמן/כיכר התעשיה | 21:43 | 22:03 | 22:23 | 22:43 | 23:03 | 23:23 | 23:43 |
מחלף גבעת שמואל/כביש 4 | 21:44 | 22:04 | 22:24 | 22:44 | 23:04 | 23:24 | 23:44 |
מחלף מסובים | 21:48 | 22:08 | 22:28 | 22:48 | 23:08 | 23:28 | 23:48 |
מחלף שמשון לדרום | 22:17 | 22:37 | 22:57 | 23:17 | 23:37 | 23:57 | 00:17 |
מסעף מבוא ביתר | 22:33 | 22:53 | 23:13 | 23:33 | 23:53 | 00:13 | 00:33 |
דרך האר''י/ כביש 375 | 22:35 | 22:55 | 23:15 | 23:35 | 23:55 | 00:15 | 00:35 |
עירייה | 22:37 | 22:57 | 23:17 | 23:37 | 23:57 | 00:17 | 00:37 |
רבי עקיבא / סלונים | 22:38 | 22:58 | 23:18 | 23:38 | 23:58 | 00:18 | 00:38 |
בית יעקב אהבת חסד | 22:38 | 22:58 | 23:18 | 23:38 | 23:58 | 00:18 | 00:38 |
רבי אלעזר המודעי/החיד''א | 22:39 | 22:59 | 23:19 | 23:39 | 23:59 | 00:19 | 00:39 |
פארק חזון יוסף | 22:39 | 22:59 | 23:19 | 23:39 | 23:59 | 00:19 | 00:39 |
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים | 22:40 | 23:00 | 23:20 | 23:40 | 00:00 | 00:20 | 00:40 |
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי | 22:40 | 23:00 | 23:20 | 23:40 | 00:00 | 00:20 | 00:40 |
טיפת חלב/בבא סאלי | 22:40 | 23:00 | 23:20 | 23:40 | 00:00 | 00:20 | 00:40 |
נדבורנא/ בבא סאלי | 22:41 | 23:01 | 23:21 | 23:41 | 00:01 | 00:21 | 00:41 |
הרבי מנדבורנא א | 22:42 | 23:02 | 23:22 | 23:42 | 00:02 | 00:22 | 00:42 |
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא | 22:43 | 23:03 | 23:23 | 23:43 | 00:03 | 00:23 | 00:43 |
הרב אוירבאך/חלקת יואב | 22:44 | 23:04 | 23:24 | 23:44 | 00:04 | 00:24 | 00:44 |
כף החיים/מעלות טשכנוב | 22:44 | 23:04 | 23:24 | 23:44 | 00:04 | 00:24 | 00:44 |
כף החיים א | 22:45 | 23:05 | 23:25 | 23:45 | 00:05 | 00:25 | 00:45 |
אגרות משה/מעלות רבי הלל | 22:45 | 23:05 | 23:25 | 23:45 | 00:05 | 00:25 | 00:45 |
אגרות משה / קנייבסקי | 22:46 | 23:06 | 23:26 | 23:46 | 00:06 | 00:26 | 00:46 |
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס | 22:47 | 23:07 | 23:27 | 23:47 | 00:07 | 00:27 | 00:47 |
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק | 22:47 | 23:07 | 23:27 | 23:47 | 00:07 | 00:27 | 00:47 |
ברסלב/אודיטוריום | 22:48 | 23:08 | 23:28 | 23:48 | 00:08 | 00:28 | 00:48 |
דברי חיים/החיד''א | 22:49 | 23:09 | 23:29 | 23:49 | 00:09 | 00:29 | 00:49 |
דברי חיים/ התעוררות תשובה | 22:50 | 23:10 | 23:30 | 23:50 | 00:10 | 00:30 | 00:50 |
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא | 22:50 | 23:10 | 23:30 | 23:50 | 00:10 | 00:30 | 00:50 |
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 129 (בני ברק←ביתר עילית)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 129 לכיוון בני ברק←ביתר עילית של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ז'בוטינסקי/ אבו חצירא לתחנת האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 129 מבני ברק לביתר עילית מדי יום בחצות.