לוח זמנים - קו 135 באר שבע←בני נצרים
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני | 16:10 |
שדרות דוד טוביהו/סוקולוב | 16:12 |
משטרה/שדרות דוד טוביהו | 16:13 |
שדרות דוד טוביהו/סיני | 16:14 |
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו | 16:15 |
שדרות דוד טוביהו/דרך מצדה | 16:16 |
שדרות דוד טוביהו/שאול המלך | 16:16 |
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו | 16:18 |
שדרות דוד טוביהו/מוטה גור | 16:19 |
צומת עולים | 16:20 |
צומת מחנה שדה תימן | 16:23 |
צומת הנשיא | 16:27 |
צומת תפרח מזרח | 16:29 |
צומת תפרח מערב | 16:30 |
גילת/סלעית | 16:30 |
צומת גילת/תחנת דלק | 16:31 |
גילת/כניסה ראשית | 16:32 |
בטחה/גילת | 16:32 |
בטחה/כניסה ראשית | 16:33 |
ת. רכבת אופקים/רציפים | 16:38 |
דרך הרכבת/תוצרת הארץ | 16:39 |
אפיקים בנגב/הכשרת היישוב | 16:40 |
הרצל/קיבוץ גלויות | 16:41 |
צומת אופקים/241 | 16:42 |
צומת פדויים | 16:43 |
צומת רנן | 16:44 |
קרית חינוך מרחבים | 16:44 |
צומת מסלול | 16:45 |
צומת פטיש | 16:47 |
מחנה אורים/241 | 16:48 |
צומת אורים | 16:49 |
שמורת הבשור | 16:51 |
צומת מעון | 16:56 |
מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים | 16:57 |
מועצה אזורית אשכול/232 | 16:59 |
צומת מגן | 16:59 |
צומת עין הבשור | 17:00 |
צומת גבולות | 17:01 |
צומת מבטחים | 17:04 |
צומת ניר יצחק | 17:07 |
צומת חולית | 17:09 |
צומת אבשלום | 17:10 |
צומת שדי אברהם | 17:11 |
צומת יתד | 17:11 |
2211/צומת פתחת שלום | 17:11 |
צומת שלומית לדרום | 17:13 |
נווה | 17:16 |
צומת נווה/2211 | 17:17 |
בני נצרים | 17:20 |
לוח זמנים לBus דן בדרום (Dan Badarom) - 135 (באר שבע←בני נצרים)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 135 לכיוון באר שבע←בני נצרים של דן בדרום (Dan Badarom) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני לתחנת בני נצרים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של דן בדרום (Dan Badarom) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 135 מבאר שבע לבני נצרים מדי יום בחצות.