137
לוח זמנים - קו 137 יהוד←תל אביב-יפו
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הרצל / טרומפלדור | 06:00 | 06:15 | 06:40 | 07:00 | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 11:40 | 12:30 | 13:00 | 13:40 | 14:35 |
הרצל/עץ האפרסק | 06:00 | 06:15 | 06:40 | 07:00 | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 11:40 | 12:30 | 13:00 | 13:40 | 14:35 |
רמז / הרצל | 06:01 | 06:16 | 06:41 | 07:01 | 07:31 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 11:41 | 12:31 | 13:01 | 13:41 | 14:36 |
רמז/קפלן | 06:02 | 06:17 | 06:42 | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 09:32 | 11:42 | 12:32 | 13:02 | 13:42 | 14:37 |
וייצמן/רמז | 06:02 | 06:17 | 06:42 | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 09:32 | 11:42 | 12:32 | 13:02 | 13:42 | 14:37 |
וייצמן/קדושי מצרים | 06:03 | 06:18 | 06:43 | 07:03 | 07:33 | 08:03 | 08:33 | 09:03 | 09:33 | 11:43 | 12:33 | 13:03 | 13:43 | 14:38 |
ויצמן / המעפילים | 06:04 | 06:19 | 06:44 | 07:04 | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 | 11:44 | 12:34 | 13:04 | 13:44 | 14:39 |
דרך העצמאות / וייצמן | 06:05 | 06:20 | 06:45 | 07:05 | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 11:45 | 12:35 | 13:05 | 13:45 | 14:40 |
העצמאות / חתוכה | 06:05 | 06:20 | 06:45 | 07:05 | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 11:45 | 12:35 | 13:05 | 13:45 | 14:40 |
דרך העצמאות/יעקב בר סימנטוב | 06:06 | 06:21 | 06:46 | 07:06 | 07:36 | 08:06 | 08:36 | 09:06 | 09:36 | 11:46 | 12:36 | 13:06 | 13:46 | 14:41 |
שדרות מנחם בגין/שדרות משה דיין | 06:08 | 06:23 | 06:48 | 07:08 | 07:38 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 09:38 | 11:48 | 12:38 | 13:08 | 13:48 | 14:43 |
צומת יהוד דרום/כביש 412 | 06:08 | 06:23 | 06:48 | 07:08 | 07:38 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 09:38 | 11:48 | 12:38 | 13:08 | 13:48 | 14:43 |
כביש 412/נווה אפרים | 06:09 | 06:24 | 06:49 | 07:09 | 07:39 | 08:09 | 08:39 | 09:09 | 09:39 | 11:49 | 12:39 | 13:09 | 13:49 | 14:44 |
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים | 06:11 | 06:26 | 06:51 | 07:11 | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 | 11:51 | 12:41 | 13:11 | 13:51 | 14:46 |
מרכז מסחרי/העצמאות | 06:12 | 06:27 | 06:52 | 07:12 | 07:42 | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:42 | 11:52 | 12:42 | 13:12 | 13:52 | 14:47 |
צומת סביון/כביש 4622 | 06:13 | 06:28 | 06:53 | 07:13 | 07:43 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 11:53 | 12:43 | 13:13 | 13:53 | 14:48 |
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול | 06:15 | 06:30 | 06:55 | 07:15 | 07:45 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 11:55 | 12:45 | 13:15 | 13:55 | 14:50 |
דרך לוי אשכול/שטרן | 06:15 | 06:30 | 06:55 | 07:15 | 07:45 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 11:55 | 12:45 | 13:15 | 13:55 | 14:50 |
דרך לוי אשכול/התמר | 06:16 | 06:31 | 06:56 | 07:16 | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 11:56 | 12:46 | 13:16 | 13:56 | 14:51 |
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול | 06:17 | 06:32 | 06:57 | 07:17 | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:47 | 11:57 | 12:47 | 13:17 | 13:57 | 14:52 |
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל | 06:17 | 06:32 | 06:57 | 07:17 | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:47 | 11:57 | 12:47 | 13:17 | 13:57 | 14:52 |
דרך לוי אשכול/ירושלים | 06:18 | 06:33 | 06:58 | 07:18 | 07:48 | 08:18 | 08:48 | 09:18 | 09:48 | 11:58 | 12:48 | 13:18 | 13:58 | 14:53 |
לוי אשכול/וולך | 06:18 | 06:33 | 06:58 | 07:18 | 07:48 | 08:18 | 08:48 | 09:18 | 09:48 | 11:58 | 12:48 | 13:18 | 13:58 | 14:53 |
דרך לוי אשכול/יצחק רבין | 06:19 | 06:34 | 06:59 | 07:19 | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 | 11:59 | 12:49 | 13:19 | 13:59 | 14:54 |
מחלף אונו/דרך יצחק רבין | 06:22 | 06:37 | 07:02 | 07:22 | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 | 12:02 | 12:52 | 13:22 | 14:02 | 14:57 |
דרך יצחק רבין/העצמאות | 06:23 | 06:38 | 07:03 | 07:23 | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 09:53 | 12:03 | 12:53 | 13:23 | 14:03 | 14:58 |
דרך יצחק רבין/חייקה גרוסמן | 06:24 | 06:39 | 07:04 | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 12:04 | 12:54 | 13:24 | 14:04 | 14:59 |
דרך יצחק רבין/יצחק ויטנברג | 06:25 | 06:40 | 07:05 | 07:25 | 07:55 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 09:55 | 12:05 | 12:55 | 13:25 | 14:05 | 15:00 |
דרך יצחק רבין/אבי אורן | 06:25 | 06:40 | 07:05 | 07:25 | 07:55 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 09:55 | 12:05 | 12:55 | 13:25 | 14:05 | 15:00 |
בריכת נווה עוז/דרך יצחק רבין | 06:27 | 06:42 | 07:07 | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 | 09:27 | 09:57 | 12:07 | 12:57 | 13:27 | 14:07 | 15:02 |
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי | 06:29 | 06:44 | 07:09 | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 09:59 | 12:09 | 12:59 | 13:29 | 14:09 | 15:04 |
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי | 06:31 | 06:46 | 07:11 | 07:31 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 | 12:11 | 13:01 | 13:31 | 14:11 | 15:06 |
היצירה/אפעל | 06:32 | 06:47 | 07:12 | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 09:32 | 10:02 | 12:12 | 13:02 | 13:32 | 14:12 | 15:07 |
היצירה/האופן | 06:33 | 06:48 | 07:13 | 07:33 | 08:03 | 08:33 | 09:03 | 09:33 | 10:03 | 12:13 | 13:03 | 13:33 | 14:13 | 15:08 |
מרטין גהל/האופן | 06:34 | 06:49 | 07:14 | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 | 10:04 | 12:14 | 13:04 | 13:34 | 14:14 | 15:09 |
דרך אם המושבות/המכבים | 06:37 | 06:52 | 07:17 | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 10:07 | 12:17 | 13:07 | 13:37 | 14:17 | 15:12 |
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש | 06:39 | 06:54 | 07:19 | 07:39 | 08:09 | 08:39 | 09:09 | 09:39 | 10:09 | 12:19 | 13:09 | 13:39 | 14:19 | 15:14 |
מבצע קדש/ראול ולנברג | 06:40 | 06:55 | 07:20 | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 09:40 | 10:10 | 12:20 | 13:10 | 13:40 | 14:20 | 15:15 |
מרכז הספורט/בכור שטרית | 06:43 | 06:58 | 07:23 | 07:43 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 09:43 | 10:13 | 12:23 | 13:13 | 13:43 | 14:23 | 15:18 |
בני אפרים/בכור שטרית | 06:44 | 06:59 | 07:24 | 07:44 | 08:14 | 08:44 | 09:14 | 09:44 | 10:14 | 12:24 | 13:14 | 13:44 | 14:24 | 15:19 |
בני אפרים/הדר יוסף | 06:45 | 07:00 | 07:25 | 07:45 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 10:15 | 12:25 | 13:15 | 13:45 | 14:25 | 15:20 |
מכללת אפקה/בני אפרים | 06:46 | 07:01 | 07:26 | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 | 12:26 | 13:16 | 13:46 | 14:26 | 15:21 |
ביה''ס עמל/בני אפרים | 06:47 | 07:02 | 07:27 | 07:47 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:47 | 10:17 | 12:27 | 13:17 | 13:47 | 14:27 | 15:22 |
שד' קקל/בני אפרים | 06:48 | 07:03 | 07:28 | 07:48 | 08:18 | 08:48 | 09:18 | 09:48 | 10:18 | 12:28 | 13:18 | 13:48 | 14:28 | 15:23 |
מחלף קקל/שד' קקל | 06:49 | 07:04 | 07:29 | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 | 10:19 | 12:29 | 13:19 | 13:49 | 14:29 | 15:24 |
אפקה/שד' קקל | 06:51 | 07:06 | 07:31 | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 09:51 | 10:21 | 12:31 | 13:21 | 13:51 | 14:31 | 15:26 |
שד' קק''ל/חיים לבנון | 06:52 | 07:07 | 07:32 | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 | 10:22 | 12:32 | 13:22 | 13:52 | 14:32 | 15:27 |
קלצ'קין/חיים לבנון | 06:54 | 07:09 | 07:34 | 07:54 | 08:24 | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 | 12:34 | 13:24 | 13:54 | 14:34 | 15:29 |
קלצ'קין | 06:55 | 07:10 | 07:35 | 07:55 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 09:55 | 10:25 | 12:35 | 13:25 | 13:55 | 14:35 | 15:30 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 137 (יהוד←תל אביב-יפו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 137 לכיוון יהוד←תל אביב-יפו של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת הרצל / טרומפלדור לתחנת קלצ'קין. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 137 מיהוד לתל אביב-יפו מדי יום בחצות.