לוח זמנים - קו 142 באר טוביה←אשדוד
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 |
---|---|---|---|---|---|
מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת | 06:20 | 07:30 | 08:30 | 15:55 | 16:30 |
קניון שערי העיר/שדרות מנחם בגין | 06:22 | 07:32 | 08:32 | 15:57 | 16:32 |
רש''י/סאן דייגו | 06:24 | 07:34 | 08:34 | 15:59 | 16:34 |
ספריה עירונית/דוד בן גוריון | 06:24 | 07:34 | 08:34 | 15:59 | 16:34 |
בריכה/בן גוריון | 06:26 | 07:36 | 08:36 | 16:01 | 16:36 |
דוד בן גוריון/מבצע יונתן | 06:27 | 07:37 | 08:37 | 16:02 | 16:37 |
שדרות אריאל שרון/עזריקם | 06:31 | 07:41 | 08:41 | 16:06 | 16:41 |
כביש 3711/שדה עוזיהו | 06:33 | 07:43 | 08:43 | 16:08 | 16:43 |
צומת אמונים | 06:35 | 07:45 | 08:45 | 16:10 | 16:45 |
כביש 4/שדה עוזיה | 06:36 | 07:46 | 08:46 | 16:11 | 16:46 |
צומת עד הלום | 06:36 | 07:46 | 08:46 | 16:11 | 16:46 |
משה סנה | 06:39 | 07:49 | 08:49 | 16:14 | 16:49 |
רכבת/מסוף ביג - הורדה | 06:42 | 07:52 | 08:52 | 16:17 | 16:52 |
רכבת/מסוף ביג | 06:42 | 07:52 | 08:52 | 16:17 | 16:52 |
אלטלנה | 06:46 | 07:56 | 08:56 | 16:21 | 16:56 |
הפרחים | 06:47 | 07:57 | 08:57 | 16:22 | 16:57 |
בני ברית | 06:48 | 07:58 | 08:58 | 16:23 | 16:58 |
ת. מרכזית אשדוד | 06:49 | 07:59 | 08:59 | 16:24 | 16:59 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 142 (באר טוביה←אשדוד)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 142 לכיוון באר טוביה←אשדוד של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת לתחנת ת. מרכזית אשדוד. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 142 מבאר טוביה לאשדוד מדי יום בחצות.