לוח זמנים - קו 150 כרמיאל←דייר חנא
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. רכבת כרמיאל/רציפים | 05:55 | 07:20 | 09:05 | 10:40 | 12:05 | 13:35 | 15:05 | 17:05 | 17:40 | 18:45 | 19:45 | 20:45 |
צומת כרמיאל | 06:09 | 07:34 | 09:19 | 10:54 | 12:19 | 13:49 | 15:19 | 17:19 | 17:54 | 18:59 | 19:59 | 20:59 |
מסעף נחף | 06:10 | 07:35 | 09:20 | 10:55 | 12:20 | 13:50 | 15:20 | 17:20 | 17:55 | 19:00 | 20:00 | 21:00 |
צומת מעלה כמון/כביש 85 | 06:11 | 07:36 | 09:21 | 10:56 | 12:21 | 13:51 | 15:21 | 17:21 | 17:56 | 19:01 | 20:01 | 21:01 |
צומת סאג'ור | 06:13 | 07:38 | 09:23 | 10:58 | 12:23 | 13:53 | 15:23 | 17:23 | 17:58 | 19:03 | 20:03 | 21:03 |
צומת ראמה | 06:14 | 07:39 | 09:24 | 10:59 | 12:24 | 13:54 | 15:24 | 17:24 | 17:59 | 19:04 | 20:04 | 21:04 |
מסעף ראס אל עין | 06:15 | 07:40 | 09:25 | 11:00 | 12:25 | 13:55 | 15:25 | 17:25 | 18:00 | 19:05 | 20:05 | 21:05 |
מסעף נחל צלמון | 06:16 | 07:41 | 09:26 | 11:01 | 12:26 | 13:56 | 15:26 | 17:26 | 18:01 | 19:06 | 20:06 | 21:06 |
מ.גב.צלמון | 06:16 | 07:41 | 09:26 | 11:01 | 12:26 | 13:56 | 15:26 | 17:26 | 18:01 | 19:06 | 20:06 | 21:06 |
צומת מחנה צלמון | 06:16 | 07:41 | 09:26 | 11:01 | 12:26 | 13:56 | 15:26 | 17:26 | 18:01 | 19:06 | 20:06 | 21:06 |
אלמרוש | 06:23 | 07:48 | 09:33 | 11:08 | 12:33 | 14:03 | 15:33 | 17:33 | 18:08 | 19:13 | 20:13 | 21:13 |
בריכה | 06:24 | 07:49 | 09:34 | 11:09 | 12:34 | 14:04 | 15:34 | 17:34 | 18:09 | 19:14 | 20:14 | 21:14 |
בריכה | 06:25 | 07:50 | 09:35 | 11:10 | 12:35 | 14:05 | 15:35 | 17:35 | 18:10 | 19:15 | 20:15 | 21:15 |
בי''ס תיכון אלבטוף | 06:27 | 07:52 | 09:37 | 11:12 | 12:37 | 14:07 | 15:37 | 17:37 | 18:12 | 19:17 | 20:17 | 21:17 |
צומת חילזון/כביש 805 | 06:27 | 07:52 | 09:37 | 11:12 | 12:37 | 14:07 | 15:37 | 17:37 | 18:12 | 19:17 | 20:17 | 21:17 |
עראבה ה'/יציאה | 06:29 | 07:54 | 09:39 | 11:14 | 12:39 | 14:09 | 15:39 | 17:39 | 18:14 | 19:19 | 20:19 | 21:19 |
דייר חנא א'/כניסה | 06:32 | 07:57 | 09:42 | 11:17 | 12:42 | 14:12 | 15:42 | 17:42 | 18:17 | 19:22 | 20:22 | 21:22 |
דייר חנא ב'/בי''ס יסודי | 06:33 | 07:58 | 09:43 | 11:18 | 12:43 | 14:13 | 15:43 | 17:43 | 18:18 | 19:23 | 20:23 | 21:23 |
שכונה מערבית | 06:33 | 07:58 | 09:43 | 11:18 | 12:43 | 14:13 | 15:43 | 17:43 | 18:18 | 19:23 | 20:23 | 21:23 |
דייר חנא ד'/מרכז | 06:34 | 07:59 | 09:44 | 11:19 | 12:44 | 14:14 | 15:44 | 17:44 | 18:19 | 19:24 | 20:24 | 21:24 |
דייר חנא ה'/שיטור קהילתי | 06:34 | 07:59 | 09:44 | 11:19 | 12:44 | 14:14 | 15:44 | 17:44 | 18:19 | 19:24 | 20:24 | 21:24 |
דיר חנא כביש | 06:34 | 07:59 | 09:44 | 11:19 | 12:44 | 14:14 | 15:44 | 17:44 | 18:19 | 19:24 | 20:24 | 21:24 |
דייר חנא ו'/כביש ראשי | 06:35 | 08:00 | 09:45 | 11:20 | 12:45 | 14:15 | 15:45 | 17:45 | 18:20 | 19:25 | 20:25 | 21:25 |
לוח זמנים לBus נתיב אקספרס (Nateev Express) - 150 (כרמיאל←דייר חנא)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 150 לכיוון כרמיאל←דייר חנא של נתיב אקספרס (Nateev Express) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. רכבת כרמיאל/רציפים לתחנת דייר חנא ו'/כביש ראשי. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של נתיב אקספרס (Nateev Express) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 150 מת. רכבת כרמיאל/רציפים לדייר חנא ו'/כביש ראשי מדי יום בחצות.