לוח זמנים - קו 17 בית ברל←כפר סבא לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 17 (בית ברל←כפר סבא) לוח הזמנים למסלול קו הBus 17 לכיוון בית ברל←כפר סבא של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מכללת בית ברל לתחנת תחנת רכבת נורדאו. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 17 ממכללת בית ברל לתחנת רכבת נורדאו מדי יום בחצות.
לוח זמנים ימי חול תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 יציאה #6 יציאה #7 יציאה #8 יציאה #9 יציאה #10 יציאה #11 יציאה #12 יציאה #13 יציאה #14 יציאה #15 יציאה #16 יציאה #17 יציאה #18 יציאה #19 יציאה #20 מכללת בית ברל 07:00 07:45 08:40 09:10 09:40 10:10 10:35 11:10 11:35 12:35 14:14 14:50 15:35 16:20 17:00 17:40 18:10 18:40 19:10 21:20 אולם ספורט/בית ברל 07:01 07:46 08:41 09:11 09:41 10:11 10:36 11:11 11:36 12:36 14:15 14:51 15:36 16:21 17:01 17:41 18:11 18:41 19:11 21:21 בית ברל/מדרשה לאומנות 07:04 07:49 08:44 09:14 09:44 10:14 10:39 11:14 11:39 12:39 14:18 14:54 15:39 16:24 17:04 17:44 18:14 18:44 19:14 21:24 בי''ס עמי אסף 07:06 07:51 08:46 09:16 09:46 10:16 10:41 11:16 11:41 12:41 14:20 14:56 15:41 16:26 17:06 17:46 18:16 18:46 19:16 21:26 מזכירות ניר אליהו - 07:55 - - - - - - - - - - - - - - - - - - צומת בית ברל 07:07 07:59 08:47 09:17 09:47 10:17 10:42 11:17 11:42 12:42 14:21 14:57 15:42 16:27 17:07 17:47 18:17 18:47 19:17 21:27 צומת צופית 07:07 07:59 08:47 09:17 09:47 10:17 10:42 11:17 11:42 12:42 14:21 14:57 15:42 16:27 17:07 17:47 18:17 18:47 19:17 21:27 צומת גן חיים 07:08 08:00 08:48 09:18 09:48 10:18 10:43 11:18 11:43 12:43 14:22 14:58 15:43 16:28 17:08 17:48 18:18 18:48 19:18 21:28 טשרניחובסקי/כנפי נשרים 07:08 08:00 08:48 09:18 09:48 10:18 10:43 11:18 11:43 12:43 14:22 14:58 15:43 16:28 17:08 17:48 18:18 18:48 19:18 21:28 טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין 07:09 08:01 08:49 09:19 09:49 10:19 10:44 11:19 11:44 12:44 14:23 14:59 15:44 16:29 17:09 17:49 18:19 18:49 19:19 21:29 טשרניחובסקי/לילנבלום 07:10 08:02 08:50 09:20 09:50 10:20 10:45 11:20 11:45 12:45 14:24 15:00 15:45 16:30 17:10 17:50 18:20 18:50 19:20 21:30 בית חולים מאיר/טשרניחובסקי 07:11 08:03 08:51 09:21 09:51 10:21 10:46 11:21 11:46 12:46 14:25 15:01 15:46 16:31 17:11 17:51 18:21 18:51 19:21 21:31 טשרניחובסקי/גולומב 07:11 08:03 08:51 09:21 09:51 10:21 10:46 11:21 11:46 12:46 14:25 15:01 15:46 16:31 17:11 17:51 18:21 18:51 19:21 21:31 ויצמן / גלר 07:12 08:04 08:52 09:22 09:52 10:22 10:47 11:22 11:47 12:47 14:26 15:02 15:47 16:32 17:12 17:52 18:22 18:52 19:22 21:32 וייצמן/גורדון 07:13 08:05 08:53 09:23 09:53 10:23 10:48 11:23 11:48 12:48 14:27 15:03 15:48 16:33 17:13 17:53 18:23 18:53 19:23 21:33 קניון ערים/וייצמן 07:14 08:06 08:54 09:24 09:54 10:24 10:49 11:24 11:49 12:49 14:28 15:04 15:49 16:34 17:14 17:54 18:24 18:54 19:24 21:34 ויצמן/ירושלים 07:15 08:07 08:55 09:25 09:55 10:25 10:50 11:25 11:50 12:50 14:29 15:05 15:50 16:35 17:15 17:55 18:25 18:55 19:25 21:35 וייצמן/רוטשילד 07:16 08:08 08:56 09:26 09:56 10:26 10:51 11:26 11:51 12:51 14:30 15:06 15:51 16:36 17:16 17:56 18:26 18:56 19:26 21:36 תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן 07:18 08:10 08:58 09:28 09:58 10:28 10:53 11:28 11:53 12:53 14:32 15:08 15:53 16:38 17:18 17:58 18:28 18:58 19:28 21:38 נורדאו/שועלי שמשון 07:19 08:11 08:59 09:29 09:59 10:29 10:54 11:29 11:54 12:54 14:33 15:09 15:54 16:39 17:19 17:59 18:29 18:59 19:29 21:39 תחנת רכבת נורדאו 07:20 08:12 09:00 09:30 10:00 10:30 10:55 11:30 11:55 12:55 14:34 15:10 15:55 16:40 17:20 18:00 18:30 19:00 19:30 21:40
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 יציאה #6 מכללת בית ברל 07:55 08:55 09:40 10:35 11:40 12:45 אולם ספורט/בית ברל 07:56 08:56 09:41 10:36 11:41 12:46 בית ברל/מדרשה לאומנות 07:59 08:59 09:44 10:39 11:44 12:49 בי''ס עמי אסף 08:01 09:01 09:46 10:41 11:46 12:51 מזכירות ניר אליהו 08:05 - - - - - צומת בית ברל 08:09 09:02 09:47 10:42 11:47 12:52 צומת צופית 08:09 09:02 09:47 10:42 11:47 12:52 צומת גן חיים 08:10 09:03 09:48 10:43 11:48 12:53 טשרניחובסקי/כנפי נשרים 08:10 09:03 09:48 10:43 11:48 12:53 טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין 08:11 09:04 09:49 10:44 11:49 12:54 טשרניחובסקי/לילנבלום 08:12 09:05 09:50 10:45 11:50 12:55 בית חולים מאיר/טשרניחובסקי 08:13 09:06 09:51 10:46 11:51 12:56 טשרניחובסקי/גולומב 08:13 09:06 09:51 10:46 11:51 12:56 ויצמן / גלר 08:14 09:07 09:52 10:47 11:52 12:57 וייצמן/גורדון 08:15 09:08 09:53 10:48 11:53 12:58 קניון ערים/וייצמן 08:16 09:09 09:54 10:49 11:54 12:59 ויצמן/ירושלים 08:17 09:10 09:55 10:50 11:55 13:00 וייצמן/רוטשילד 08:18 09:11 09:56 10:51 11:56 13:01 תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן 08:20 09:13 09:58 10:53 11:58 13:03 נורדאו/שועלי שמשון 08:21 09:14 09:59 10:54 11:59 13:04 תחנת רכבת נורדאו 08:22 09:15 10:00 10:55 12:00 13:05
לוח זמנים שבת תחנה יציאה #1 מכללת בית ברל 21:15 אולם ספורט/בית ברל 21:16 בית ברל/מדרשה לאומנות 21:19 בי''ס עמי אסף 21:21 צומת בית ברל 21:22 צומת צופית 21:22 צומת גן חיים 21:23 טשרניחובסקי/כנפי נשרים 21:23 טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין 21:24 טשרניחובסקי/לילנבלום 21:25 בית חולים מאיר/טשרניחובסקי 21:26 טשרניחובסקי/גולומב 21:26 ויצמן / גלר 21:27 וייצמן/גורדון 21:28 קניון ערים/וייצמן 21:29 ויצמן/ירושלים 21:30 וייצמן/רוטשילד 21:31 תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן 21:33 נורדאו/שועלי שמשון 21:34 תחנת רכבת נורדאו 21:35
עודכן לאחרונה ב-1 בספטמבר 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 17