170
לוח זמנים - קו 170 תל אביב-יפו←לוד לוח זמנים ראשון תחנה יציאה #1 יציאה #2 מסוף כרמלית 01:00 02:00 יצחק אלחנן/הכרמל 01:00 02:00 מגדל שלום/אחד העם 01:03 02:03 ת.רק''ל אלנבי 01:05 02:05 דרך מנחם בגין/הגליל 01:07 02:07 הרכבת/סלומון 01:09 02:09 הרכבת/בני ברק 01:09 02:09 ת. רכבת ההגנה/החרש 01:11 02:11 דרך חיל השריון/גולומב 01:12 02:12 בית ספר הולץ/חיל השריון 01:13 02:13 שדרות משה דיין/יוסף לישנסקי 01:22 02:22 משה דיין/חיים בר לב 01:24 02:24 משה דיין/אברהם בר 01:25 02:25 משה דיין/גדולי ישראל 01:26 02:26 משה דיין/לוי אשכול 01:27 02:27 שדרות משה דיין/התקומה 01:28 02:28 שדרות משה דיין/שאול המלך 01:29 02:29 הרב משה שמואל שפירא/שביט 01:39 02:39 האלונים/שמואל שפירא 01:39 02:39 האלונים/הדקל 01:40 02:40 ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי 01:42 02:42 ז'בוטינסקי/נחום 01:43 02:43 ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר 01:44 02:44 משה ארנס/כביש 200 01:45 02:45 מבצע יהונתן/האלונים 01:48 02:48 א.ס לוי/טווינה 01:48 02:48 א.ס לוי/ טייטלבאום 01:49 02:49 א.ס לוי/סעדיה מרדכי 01:50 02:50 בית עלמין חדש/דוד רזיאל 01:50 02:50 שושנה דמארי/כביש 4304 01:52 02:52 שושנה דמארי/אהוד מנור 01:53 02:53 אהוד מנור/חיטמן 01:54 02:54 מחנה פיקוד העורף 01:56 02:56 שוק עירוני/שדרות הרצל 01:58 02:58 שדרות הרצל/הגדוד העברי 01:59 02:59 שדרות הרצל/טרומפלדור 01:59 02:59 שדרות הרצל/ההגנה 02:00 03:00 שדרות הרצל /אהרון בן יוסף 02:01 03:01 הרצל/מבצע קדש 02:02 03:02 צומת רמלה צפון 02:03 03:03 חברת חשמל 02:05 03:05 בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל 02:06 03:06 יוספטל/הצנחנים 02:07 03:07 תחנת רכבת לוד/יוספטל 02:08 03:08 חטיבת יפתח/בן חקון 02:08 03:08 שדרות דוד המלך/לאה גולדברג 02:09 03:09 דוד המלך/שלמה המלך 02:10 03:10 חיים ארלוזורוב/רחל אלתר 02:11 03:11 ארלוזורוב/תבור 02:11 03:11 ז'בוטינסקי / ההסתדרות 02:12 03:12 שדרות ירושלים /גבריאל 02:13 03:13 קניון לוד/שדרות ירושלים 02:14 03:14 הנרייטה סאלד/אילת 02:15 03:15 טוויטו/שדרות צה''ל 02:16 03:16 הרצל /ברנר 02:17 03:17 עיריית לוד/הרצל 02:17 03:17 ת. מרכזית לוד/הורדה 02:18 03:18
לוח זמנים חמישי ו- שבת תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 מסוף כרמלית 00:00 01:00 02:00 יצחק אלחנן/הכרמל 00:00 01:00 02:00 מגדל שלום/אחד העם 00:03 01:03 02:03 נחלת בנימין/לילנבלום 00:04 01:04 02:04 דרך מנחם בגין/הגליל 00:07 01:07 02:07 הרכבת/סלומון 00:09 01:09 02:09 הרכבת/בני ברק 00:09 01:09 02:09 ת. רכבת ההגנה/החרש 00:11 01:11 02:11 דרך חיל השריון/גולומב 00:12 01:12 02:12 בית ספר הולץ/חיל השריון 00:13 01:13 02:13 שדרות משה דיין/יוסף לישנסקי 00:22 01:22 02:22 משה דיין/חיים בר לב 00:24 01:24 02:24 משה דיין/אברהם בר 00:25 01:25 02:25 משה דיין/גדולי ישראל 00:26 01:26 02:26 משה דיין/לוי אשכול 00:28 01:28 02:28 שדרות משה דיין/התקומה 00:29 01:29 02:29 שדרות משה דיין/שאול המלך 00:30 01:30 02:30 הרב משה שמואל שפירא/שביט 00:39 01:39 02:39 האלונים/שמואל שפירא 00:40 01:40 02:40 האלונים/הדקל 00:40 01:40 02:40 ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי 00:42 01:42 02:42 ז'בוטינסקי/נחום 00:43 01:43 02:43 ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר 00:44 01:44 02:44 משה ארנס/כביש 200 00:46 01:46 02:46 מבצע יהונתן/האלונים 00:48 01:48 02:48 א.ס לוי/טווינה 00:49 01:49 02:49 א.ס לוי/ טייטלבאום 00:49 01:49 02:49 א.ס לוי/סעדיה מרדכי 00:50 01:50 02:50 בית עלמין חדש/דוד רזיאל 00:51 01:51 02:51 שושנה דמארי/כביש 4304 00:52 01:52 02:52 שושנה דמארי/אהוד מנור 00:53 01:53 02:53 אהוד מנור/חיטמן 00:54 01:54 02:54 מחנה פיקוד העורף 00:56 01:56 02:56 שוק עירוני/שדרות הרצל 00:59 01:59 02:59 שדרות הרצל/הגדוד העברי 00:59 01:59 02:59 שדרות הרצל/טרומפלדור 01:00 02:00 03:00 שדרות הרצל/ההגנה 01:01 02:01 03:01 שדרות הרצל /אהרון בן יוסף 01:02 02:02 03:02 הרצל/מבצע קדש 01:03 02:03 03:03 צומת רמלה צפון 01:03 02:03 03:03 חברת חשמל 01:06 02:06 03:06 בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל 01:07 02:07 03:07 יוספטל/הצנחנים 01:07 02:07 03:07 תחנת רכבת לוד/יוספטל 01:08 02:08 03:08 חטיבת יפתח/בן חקון 01:09 02:09 03:09 שדרות דוד המלך/לאה גולדברג 01:09 02:09 03:09 דוד המלך/שלמה המלך 01:10 02:10 03:10 חיים ארלוזורוב/רחל אלתר 01:11 02:11 03:11 ארלוזורוב/תבור 01:12 02:12 03:12 ז'בוטינסקי / ההסתדרות 01:13 02:13 03:13 שדרות ירושלים /גבריאל 01:13 02:13 03:13 קניון לוד/שדרות ירושלים 01:14 02:14 03:14 הנרייטה סאלד/אילת 01:15 02:15 03:15 טוויטו/שדרות צה''ל 01:16 02:16 03:16 הרצל /ברנר 01:17 02:17 03:17 עיריית לוד/הרצל 01:18 02:18 03:18 ת. מרכזית לוד/הורדה 01:18 02:18 03:18
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 מסוף כרמלית 03:00 יצחק אלחנן/הכרמל 03:00 מגדל שלום/אחד העם 03:03 נחלת בנימין/לילנבלום 03:04 דרך מנחם בגין/הגליל 03:07 הרכבת/סלומון 03:09 הרכבת/בני ברק 03:09 ת. רכבת ההגנה/החרש 03:11 דרך חיל השריון/גולומב 03:12 בית ספר הולץ/חיל השריון 03:13 שדרות משה דיין/יוסף לישנסקי 03:22 משה דיין/חיים בר לב 03:24 משה דיין/אברהם בר 03:25 משה דיין/גדולי ישראל 03:26 משה דיין/לוי אשכול 03:28 שדרות משה דיין/התקומה 03:29 שדרות משה דיין/שאול המלך 03:30 הרב משה שמואל שפירא/שביט 03:39 האלונים/שמואל שפירא 03:40 האלונים/הדקל 03:40 ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי 03:42 ז'בוטינסקי/נחום 03:43 ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר 03:44 משה ארנס/כביש 200 03:46 מבצע יהונתן/האלונים 03:48 א.ס לוי/טווינה 03:49 א.ס לוי/ טייטלבאום 03:49 א.ס לוי/סעדיה מרדכי 03:50 בית עלמין חדש/דוד רזיאל 03:51 שושנה דמארי/כביש 4304 03:52 שושנה דמארי/אהוד מנור 03:53 אהוד מנור/חיטמן 03:54 מחנה פיקוד העורף 03:56 שוק עירוני/שדרות הרצל 03:59 שדרות הרצל/הגדוד העברי 03:59 שדרות הרצל/טרומפלדור 04:00 שדרות הרצל/ההגנה 04:01 שדרות הרצל /אהרון בן יוסף 04:02 הרצל/מבצע קדש 04:03 צומת רמלה צפון 04:03 חברת חשמל 04:06 בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל 04:07 יוספטל/הצנחנים 04:07 תחנת רכבת לוד/יוספטל 04:08 חטיבת יפתח/בן חקון 04:09 שדרות דוד המלך/לאה גולדברג 04:09 דוד המלך/שלמה המלך 04:10 חיים ארלוזורוב/רחל אלתר 04:11 ארלוזורוב/תבור 04:12 ז'בוטינסקי / ההסתדרות 04:13 שדרות ירושלים /גבריאל 04:13 קניון לוד/שדרות ירושלים 04:14 הנרייטה סאלד/אילת 04:15 טוויטו/שדרות צה''ל 04:16 הרצל /ברנר 04:17 עיריית לוד/הרצל 04:18 ת. מרכזית לוד/הורדה 04:18
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 170 (תל אביב-יפו←לוד) לוח הזמנים למסלול קו הBus 170 לכיוון תל אביב-יפו←לוד של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מסוף כרמלית לתחנת ת. מרכזית לוד/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 170 מתל אביב-יפו ללוד מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-6 במאי 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 170