18
לוח זמנים - קו 18 ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ששת הימים/יום הכיפורים | 05:25 | 05:55 | 06:20 | 06:50 | 07:15 | 07:40 | 07:55 |
יום הכיפורים/מרבד הקסמים | 05:25 | 05:55 | 06:20 | 06:50 | 07:15 | 07:40 | 07:55 |
מרבד הקסמים | 05:26 | 05:56 | 06:21 | 06:51 | 07:16 | 07:41 | 07:56 |
מרבד הקסמים/צבי הורוביץ | 05:27 | 05:57 | 06:22 | 06:52 | 07:17 | 07:42 | 07:57 |
צבי הורוביץ/קלמן גבריאלוב | 05:28 | 05:58 | 06:23 | 06:53 | 07:18 | 07:43 | 07:58 |
גבריאלוב/טוכמן | 05:28 | 05:58 | 06:23 | 06:53 | 07:18 | 07:43 | 07:58 |
יעקב טוכמן/קלמן גבריאלוב | 05:29 | 05:59 | 06:24 | 06:54 | 07:19 | 07:44 | 07:59 |
יעקב טוכמן/זלקינד סטולבוב | 05:30 | 06:00 | 06:25 | 06:55 | 07:20 | 07:45 | 08:00 |
סטולבוב/הורוביץ | 05:30 | 06:00 | 06:25 | 06:55 | 07:20 | 07:45 | 08:00 |
משה פריד/בורוכוב | 05:32 | 06:02 | 06:27 | 06:57 | 07:22 | 07:47 | 08:02 |
בורוכוב/פרישמן | 05:33 | 06:03 | 06:28 | 06:58 | 07:23 | 07:48 | 08:03 |
בית אבות/לב אבות | 05:34 | 06:04 | 06:29 | 06:59 | 07:24 | 07:49 | 08:04 |
וולקני/קוסובר | 05:35 | 06:05 | 06:30 | 07:00 | 07:25 | 07:50 | 08:05 |
שדרות וולקני/וידר | 05:35 | 06:05 | 06:30 | 07:00 | 07:25 | 07:50 | 08:05 |
בית ספר קציר/בן ציון פוגל | 05:36 | 06:06 | 06:31 | 07:01 | 07:26 | 07:51 | 08:06 |
עמוס דניאלי/סמטת הלילך | 05:37 | 06:07 | 06:32 | 07:02 | 07:27 | 07:52 | 08:07 |
קופת חולים רמז/רוזנסקי | 05:38 | 06:08 | 06:33 | 07:03 | 07:28 | 07:53 | 08:08 |
דרך יבנה/רוזנסקי | 05:39 | 06:09 | 06:34 | 07:04 | 07:29 | 07:54 | 08:09 |
דרך יבנה/מוסקוביץ' | 05:40 | 06:10 | 06:35 | 07:05 | 07:30 | 07:55 | 08:10 |
דרך יבנה | 05:41 | 06:11 | 06:36 | 07:06 | 07:31 | 07:56 | 08:11 |
מכון ויצמן | 05:42 | 06:12 | 06:37 | 07:07 | 07:32 | 07:57 | 08:12 |
הפקולטה לחקלאות | 05:43 | 06:13 | 06:38 | 07:08 | 07:33 | 07:58 | 08:13 |
ת. רכבת רחובות | 05:44 | 06:14 | 06:39 | 07:09 | 07:34 | 07:59 | 08:14 |
ת. רכבת רחובות/הורדה | 05:45 | 06:15 | 06:40 | 07:10 | 07:35 | 08:00 | 08:15 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 18 לכיוון ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ששת הימים/יום הכיפורים לתחנת ת. רכבת רחובות/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.