לוח זמנים - קו 19 צומת פת/גולומב←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
צומת פת/גולומב | 06:10 | 06:35 |
גולומב/הצלם רחמים | 06:13 | 06:38 |
גולומב/קוליץ | 06:14 | 06:39 |
גולומב/בוליביה | 06:15 | 06:40 |
פארק פישמן/גולומב | 06:16 | 06:41 |
טהון/בורוכוב | 06:17 | 06:42 |
המפלצת/סולד | 06:18 | 06:43 |
סולד/מקסיקו | 06:20 | 06:45 |
צומת אורה | 06:23 | 06:48 |
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם | 06:25 | 06:50 |
מכון שרת/הדסה עין כרם | 06:25 | 06:50 |
כניסה ראשית/הדסה עין כרם | 06:25 | 06:50 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 19 (צומת פת/גולומב←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 19 לכיוון צומת פת/גולומב←כניסה ראשית/הדסה עין כרם של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת צומת פת/גולומב לתחנת כניסה ראשית/הדסה עין כרם. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 19
- לוח זמנים של קו 19 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
- לוח זמנים של קו 19 - אצטדיון טדי/א''ס ביתר←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
- לוח זמנים של קו 19 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
- לוח זמנים של קו 19 - מסוף גילה/המרגלית←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
- לוח זמנים של קו 19 - דולצ'ין/קוליץ←מסוף הר הצופים/מרטין בובר