לוח זמנים - קו 19 אורנית←ראש העין
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הארבל/שורק | 05:00 | 06:00 | 07:10 | 08:20 | 10:00 | 11:40 | 13:50 | 15:50 | 16:50 | 18:00 |
הארבל/הגעתון | 05:00 | 06:00 | 07:10 | 08:20 | 10:00 | 11:40 | 13:50 | 15:50 | 16:50 | 18:00 |
הארבל/סמטת הארבל | 05:01 | 06:01 | 07:11 | 08:21 | 10:01 | 11:41 | 13:51 | 15:51 | 16:51 | 18:01 |
החרמון/הארבל | 05:02 | 06:02 | 07:12 | 08:22 | 10:02 | 11:42 | 13:52 | 15:52 | 16:52 | 18:02 |
התבור/דרגות | 05:03 | 06:03 | 07:13 | 08:23 | 10:03 | 11:43 | 13:53 | 15:53 | 16:53 | 18:03 |
מבוא אורנית/האשל | 05:04 | 06:04 | 07:14 | 08:24 | 10:04 | 11:44 | 13:54 | 15:54 | 16:54 | 18:04 |
האשל/הרימון | 05:06 | 06:06 | 07:16 | 08:26 | 10:06 | 11:46 | 13:56 | 15:56 | 16:56 | 18:06 |
שכונת הגבע | 05:07 | 06:07 | 07:17 | 08:27 | 10:07 | 11:47 | 13:57 | 15:57 | 16:57 | 18:07 |
האגוז/הדגנית | 05:08 | 06:08 | 07:18 | 08:28 | 10:08 | 11:48 | 13:58 | 15:58 | 16:58 | 18:08 |
האגוז/האתרוג | 05:09 | 06:09 | 07:19 | 08:29 | 10:09 | 11:49 | 13:59 | 15:59 | 16:59 | 18:09 |
האלון/היקינטון | 05:10 | 06:10 | 07:20 | 08:30 | 10:10 | 11:50 | 14:00 | 16:00 | 17:00 | 18:10 |
האלון/הזית | 05:11 | 06:11 | 07:21 | 08:31 | 10:11 | 11:51 | 14:01 | 16:01 | 17:01 | 18:11 |
הזית/השיטה | 05:11 | 06:11 | 07:21 | 08:31 | 10:11 | 11:51 | 14:01 | 16:01 | 17:01 | 18:11 |
בית הכנסת היכל משה/הזית | 05:12 | 06:12 | 07:22 | 08:32 | 10:12 | 11:52 | 14:02 | 16:02 | 17:02 | 18:12 |
הזית/לוטם | 05:13 | 06:13 | 07:23 | 08:33 | 10:13 | 11:53 | 14:03 | 16:03 | 17:03 | 18:13 |
האורן/הזית | 05:14 | 06:14 | 07:24 | 08:34 | 10:14 | 11:54 | 14:04 | 16:04 | 17:04 | 18:14 |
האורן/מבוא אורנים | 05:15 | 06:15 | 07:25 | 08:35 | 10:15 | 11:55 | 14:05 | 16:05 | 17:05 | 18:15 |
תיכון אורט/מבוא אורנית | 05:17 | 06:17 | 07:27 | 08:37 | 10:17 | 11:57 | 14:07 | 16:07 | 17:07 | 18:17 |
מועדון ספורט/מבוא אורנית | 05:17 | 06:17 | 07:27 | 08:37 | 10:17 | 11:57 | 14:07 | 16:07 | 17:07 | 18:17 |
מסוף אורנית | 05:19 | 06:19 | 07:29 | 08:39 | 10:19 | 11:59 | 14:09 | 16:09 | 17:09 | 18:19 |
מחלף ראש העין מזרח | 05:23 | 06:23 | 07:33 | 08:43 | 10:23 | 12:03 | 14:13 | 16:13 | 17:13 | 18:23 |
ת. רכבת ראש העין צפון | 05:29 | 06:29 | 07:39 | 08:49 | 10:29 | 12:09 | 14:19 | 16:19 | 17:19 | 18:29 |
לוח זמנים לBus תנופה (Tnufa) - 19 (אורנית←ראש העין)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 19 לכיוון אורנית←ראש העין של תנופה (Tnufa) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת הארבל/שורק לתחנת ת. רכבת ראש העין צפון. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של תנופה (Tnufa) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 19 מאורנית לראש העין מדי יום בחצות.