204
לוח זמנים של קו 204
לוח זמנים ראשון, שני, שלישי, רביעי, שישי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
מסוף הנביאים | 07:00 | 07:30 | 08:20 | 09:10 | 10:00 | 10:50 | 11:40 | 12:30 | 13:20 | 14:10 | 15:00 | 15:50 | 16:40 | 17:30 | 18:20 |
חטיבת ירושלים/ יצחק קריב | 07:02 | 07:32 | 08:22 | 09:12 | 10:02 | 10:52 | 11:42 | 12:32 | 13:22 | 14:12 | 15:02 | 15:52 | 16:42 | 17:32 | 18:22 |
הסינמטק/דרך חברון | 07:03 | 07:33 | 08:23 | 09:13 | 10:03 | 10:53 | 11:43 | 12:33 | 13:23 | 14:13 | 15:03 | 15:53 | 16:43 | 17:33 | 18:23 |
המעבדה/דרך חברון | 07:04 | 07:34 | 08:24 | 09:14 | 10:04 | 10:54 | 11:44 | 12:34 | 13:24 | 14:14 | 15:04 | 15:54 | 16:44 | 17:34 | 18:24 |
דרך חברון/ חנוך אלבק | 07:05 | 07:35 | 08:25 | 09:15 | 10:05 | 10:55 | 11:45 | 12:35 | 13:25 | 14:15 | 15:05 | 15:55 | 16:45 | 17:35 | 18:25 |
דרך חברון/אסתר המלכה | 07:06 | 07:36 | 08:26 | 09:16 | 10:06 | 10:56 | 11:46 | 12:36 | 13:26 | 14:16 | 15:06 | 15:56 | 16:46 | 17:36 | 18:26 |
דרך חברון/ינובסקי | 07:07 | 07:37 | 08:27 | 09:17 | 10:07 | 10:57 | 11:47 | 12:37 | 13:27 | 14:17 | 15:07 | 15:57 | 16:47 | 17:37 | 18:27 |
ינובסקי/דרך חברון | 07:08 | 07:38 | 08:28 | 09:18 | 10:08 | 10:58 | 11:48 | 12:38 | 13:28 | 14:18 | 15:08 | 15:58 | 16:48 | 17:38 | 18:28 |
ינובסקי/ביתר | 07:09 | 07:39 | 08:29 | 09:19 | 10:09 | 10:59 | 11:49 | 12:39 | 13:29 | 14:19 | 15:09 | 15:59 | 16:49 | 17:39 | 18:29 |
טיילת א. הנציב/דניאל ינובסקי | 07:10 | 07:40 | 08:30 | 09:20 | 10:10 | 11:00 | 11:50 | 12:40 | 13:30 | 14:20 | 15:10 | 16:00 | 16:50 | 17:40 | 18:30 |
על''ר/ינובסקי | 07:11 | 07:41 | 08:31 | 09:21 | 10:11 | 11:01 | 11:51 | 12:41 | 13:31 | 14:21 | 15:11 | 16:01 | 16:51 | 17:41 | 18:31 |
משטרת עוז | 07:12 | 07:42 | 08:32 | 09:22 | 10:12 | 11:02 | 11:52 | 12:42 | 13:32 | 14:22 | 15:12 | 16:02 | 16:52 | 17:42 | 18:32 |
בתי הספר/אבו רביע | 07:13 | 07:43 | 08:33 | 09:23 | 10:13 | 11:03 | 11:53 | 12:43 | 13:33 | 14:23 | 15:13 | 16:03 | 16:53 | 17:43 | 18:33 |
צומת בתי הספר/אבו רביע | 07:14 | 07:44 | 08:34 | 09:24 | 10:14 | 11:04 | 11:54 | 12:44 | 13:34 | 14:24 | 15:14 | 16:04 | 16:54 | 17:44 | 18:34 |
קופת חולים/אבו רביע | 07:15 | 07:45 | 08:35 | 09:25 | 10:15 | 11:05 | 11:55 | 12:45 | 13:35 | 14:25 | 15:15 | 16:05 | 16:55 | 17:45 | 18:35 |
אבו רביע/ברזני | 07:17 | 07:47 | 08:37 | 09:27 | 10:17 | 11:07 | 11:57 | 12:47 | 13:37 | 14:27 | 15:17 | 16:07 | 16:57 | 17:47 | 18:37 |
ברזני/בן יוסף | 07:17 | 07:47 | 08:37 | 09:27 | 10:17 | 11:07 | 11:57 | 12:47 | 13:37 | 14:27 | 15:17 | 16:07 | 16:57 | 17:47 | 18:37 |
אבועובידה/אלעדל | 07:18 | 07:48 | 08:38 | 09:28 | 10:18 | 11:08 | 11:58 | 12:48 | 13:38 | 14:28 | 15:18 | 16:08 | 16:58 | 17:48 | 18:38 |
אבועובידה א' | 07:18 | 07:48 | 08:38 | 09:28 | 10:18 | 11:08 | 11:58 | 12:48 | 13:38 | 14:28 | 15:18 | 16:08 | 16:58 | 17:48 | 18:38 |
אבועובידה ב' | 07:19 | 07:49 | 08:39 | 09:29 | 10:19 | 11:09 | 11:59 | 12:49 | 13:39 | 14:29 | 15:19 | 16:09 | 16:59 | 17:49 | 18:39 |
מסגד אלרחמאן/אבועוביידה | 07:19 | 07:49 | 08:39 | 09:29 | 10:19 | 11:09 | 11:59 | 12:49 | 13:39 | 14:29 | 15:19 | 16:09 | 16:59 | 17:49 | 18:39 |
בית ספר אבו חאמד ג'זאלי | 07:20 | 07:50 | 08:40 | 09:30 | 10:20 | 11:10 | 12:00 | 12:50 | 13:40 | 14:30 | 15:20 | 16:10 | 17:00 | 17:50 | 18:40 |
מונטאר | 07:26 | 07:56 | 08:46 | 09:36 | 10:26 | 11:16 | 12:06 | 12:56 | 13:46 | 14:36 | 15:26 | 16:16 | 17:06 | 17:56 | 18:46 |
לוח זמנים לBus ירושלים-צור באהר איחוד - 204 (מסוף הנביאים←מונטאר)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 204 לכיוון מסוף הנביאים←מונטאר של ירושלים-צור באהר איחוד מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מסוף הנביאים לתחנת מונטאר. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של ירושלים-צור באהר איחוד יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.