21
לוח זמנים - קו 21 בית ספר תיכון שנלר←שכונת כרם אלסאחב א
לוח זמנים שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
בית ספר תיכון שנלר | 11:40 | 12:40 |
פארק שנלר | 11:41 | 12:41 |
פארק שנלר | 11:41 | 12:41 |
בריכת המים | 11:42 | 12:42 |
בית ספר תיכון שנלר | 11:43 | 12:43 |
5055/5048 | 11:44 | 12:44 |
שנלר/5048 | 11:45 | 12:45 |
בי''ס אלכרום | 11:45 | 12:45 |
אל כורום/אל עומאל אל ערב | 11:46 | 12:46 |
בית חולים אנגלי | 11:46 | 12:46 |
אל ואדי אל ג'וואני/6140 | 11:47 | 12:47 |
בית עלמין | 11:47 | 12:47 |
בית חולים אנגלי | 11:47 | 12:47 |
בי''ס אבן חלדון | 11:48 | 12:48 |
פאולוס השישי ג | 11:48 | 12:48 |
פאולוס השישי/תופיק זיאד | 11:49 | 12:49 |
תחנה מרכזית נצרת | 11:49 | 12:49 |
פאולוס השישי | 11:50 | 12:50 |
פאולוס השישי/הגליל | 11:51 | 12:51 |
הגליל/אל סאלם | 11:52 | 12:52 |
הגליל/שכונת נמסאווי | 11:52 | 12:52 |
בי''ס סנט ג'וזף | 11:53 | 12:53 |
הגליל | 11:53 | 12:53 |
הגליל/סאפוריה | 11:54 | 12:54 |
משטרה פיקוד צפון | 11:55 | 12:55 |
כיכר אלשהיד עלי | 11:56 | 12:56 |
מסגד אלנבי סעין | 11:56 | 12:56 |
בי''ס סיליזיאן | 11:58 | 12:58 |
כרם א סאחב/5043 | 11:58 | 12:58 |
שכונת כרם אלסאחב א | 11:58 | 12:58 |
שכונת כרם אלסאחב ב | 11:58 | 12:58 |
שכונת כרם אלסאחב א | 11:59 | 12:59 |
לוח זמנים לBus שאמ (Nazareth-unbs) - 21 (בית ספר תיכון שנלר←שכונת כרם אלסאחב א)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 21 לכיוון בית ספר תיכון שנלר←שכונת כרם אלסאחב א של שאמ (Nazareth-unbs) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בית ספר תיכון שנלר לתחנת שכונת כרם אלסאחב א. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של שאמ (Nazareth-unbs) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.